Rüyada Kaktüs Görmek Ne Demek? Tabiri Nedir?

Rüyada kaktüs görmek, bir entrikanın farkına varılacağının göstergesidir.

Kişi, uzun bir süredir kuşkulandığı, aklında soru işaretleri olan bir konuyu ya da anlamaya çalıştığı bir olayı yavaş yavaş çözmeye başlayacak demektir. Bu kişi kendisine söylenen yalanları ve arkasından planlanan entrikaların farkına varacak demektir. Etrafındaki dost görünen düşmanların ve iki yüzlü insanların en kısa zaman içerisinde farkına varacağını gösterir.

Rüyada Kaktüs Almak

İnsanların iç yaşantısından doğan savunma gereksinimi dışa vuracakları bir dönemin içerisine girebilecekleri bir dönemin içerisine gireceklerini gösterir. Rüya sahibinin en içten samimiyetle yaklaştığı ve kendini en saf hali ile açtığı kişilerin sandığı kadar masum ve iyi niyetli olmadığını göreceği anlamını taşır.

Genellikle tek başına mutlu olmayı becerebilen ve fazla bir kişiye ihtiyaç duymayan kişilerdir. Bu kişiler özellerine girilmesinden nefret eder. Kişinin çevresindeki insanların gerçek yüzlerini göreceğini ve kendi içine dönük yaşamaya başlayacağı bir dönemin içerisine gireceğini gösterir.

Genellikle geçmiş yaşantısında pek çok kez kalbi kırılmış ve beklemediği insanlar tarafından defalarca yara almış kişilerdir. Başka bir tabire göre ise kişi kendisini kalabalıktan soyutlayacak ve kendi kabuğu içerisinde başka insanlarla çok fazla iletişim kurmadan yaşamayı tercih edecek demektedir.

Rüyada Kaktüs Sulamak

Yakın zamanda bir şehir değişikliği yapacağı yönünde değerlendirmeler yapılır. Bunaldığınız bir döneme gireceğiniz ve farklı bir yere gitme değişikliği sizlere çok iyi gelebileceğine tabir edilir. İş hayatınızda yeni alacağınız bir tekliği hiç düşünmeden aniden kestirip atmanızın ardından pişmanlık duyacağınıza ve bu pişmanlık için de biraz geç olacağına yorumlanır. Bundan dolayı ani kararlarınızdan pişmanlık duymamak için ailenizden veya çevrenizin düşüncelerini almanızda fayda var.

Tanımadığınız biri ile yüz yüze geleceğinizi ve bu kişinin sizi çok etkileyeceğine işaret eder. Etrafında hiç istemediği şeylerin olacağına ve bundan dolayı adımlarını daha dikkatli atması gerektiğine yorumlanır.

Rüyada kaktüs görmek ne demek?” anlamını öğrenen değerli okuyucularımız, rüyalarında gördükleri diğer sembollere de sitemizden bakabilirler. Aşağıda yer alan yorum bölümünden rüyalarınızı bizlerle paylaşabilirsiniz.

YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

DMCA.com Protection Status