Rüyada Kaftan Görmek Ne Demek? Tabiri Nedir?

Rüyada kaftan görmek, kuvvet kazanacağınıza yorumlanır. Bu maddi yönden bir iyileşme olabilir. Ya da son zamanlarda ruhsal bir çöküntü yaşıyorsanız yakınlarınızdan göreceğiniz manevi bir destek olabilir.

Rüyayı gören kişi öğrenci ise derslerinde başarı sağlayacaktır. Gösterişli olması çevrenizde itibarlı bir birey olarak bilindiğinizi gösterir. Aynı şekilde kendisinin eski giydiğini gören kişi gözden düşecektir. Rüyada ipekler içinde kendini gören kişi insanların hoşuna gidecek bir işler meşgul oluyordur. Bir diğer anlamı da dertlerinizden kurtulacağınızdır. Bir süredir iş yerinizdeki kafaya taktığınız sorunlar artık çözülecek ve siz de daha istekli bir şekilde işinize gidip geleceksiniz.

Rüyada Kaftan Almak

Şan ve şeref sahibi kimseleri çağrıştırır. Bu devlette çalışan birisi olabilir. Ya da erdem sahibi bir aile büyüğünüz olabilir. Gören bekar kız, çok değerli insanlara gelin gidecektir. Düzenli bir hayatı olacak ve eşiyle çok hayırlı evlatlara sahip olacaklar. Çocuklarınız ilim yolunda önemli insanlar olacak. Kişinin değeri ile birlikte mallarının da artacağına işarettir.

Rüyada boş bir koltukta gören kişinin hayatında özlem duyduğu bir büyüğü vardır. Siz onun yokluğunu çok hissediyorsunuz.

Rüyada Kaftan Giymek

Ağzınızdan çıkan her sözü tartarak söylemenizi gerektirecek bir konumda olduğunuzu gösteriyor. Katlanmış gören kişinin ailesinden devralacağı bir iş vardır. Bu işleri yürütmek artık sizin işiniz. Genellikle olumlu şeyler çağrıştırır. Elde etmek istediği şeylere kolay ulaşabilen bir kişidir. Etrafında giyen kişilerin olduğunu gören kişinin çevresi değerli insanlarla çevrilidir.

Rüyada kaftan görmek ne demek?” anlamını öğrenen değerli okuyucularımız, rüyalarında gördükleri diğer sembollere de sitemizden bakabilirler. Aşağıda yer alan yorum bölümünden rüyalarınızı bizlerle paylaşabilirsiniz.

YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

DMCA.com Protection Status