Rüyada Kadın Görmek Ne Demek? Tabiri Nedir?

Rüyada kadın görmek, murada ermek olarak yorumlanır. Rüyada genç bir kız gören kişi muradına erecektir.

Gören kişi bekarsa hayal ettiği kişiyle tanışacaktır. Tam istediği kişilikte ve güzellikte biri karşısına çıkabilir. Bu fırsatı güzel değerlendirmek gerekir ve kalbin sesini dinlemek gerekir. Muradına ermenin mutluluğu bu dönemde yaşanabilir. Kişi istediği bir kısmetle tanışabilir.

Rüyada Güzel Kadın Görmek

Fedakarlık yapma anlamına gelir. Hizmetçi olarak gören kişi çevresindekiler için bazı fedakarlıklar yapacaktır. Ailenizde hasta olan biri varsa onun tedavisi ayrıca uğraşabilir, bunun için fedakarlık yapabilirsiniz. Çevrenizdeki kişi yurt dışına gidebilir ve o kişinin bıraktıklarıyla siz ilgilenmek zorunda kalabilirsiniz. Çok istediğiniz bir eşyayı almaktan vazgeçip ihtiyacı olan birine verebilirsiniz.

Rüyada Çirkin Kadın Görmek

Kıtlık ve sıkıntı olarak da yorumlanır. Çok zayıf ve yüzü kötü ise kişi bu dönemde maddi olarak sıkıntı içine düşebilir. Yanlış ödeme planı yüzünden açık çıkabilir ve borçlar gündeme gelebilir. Hasta ise kişi maddi olarak çok zor duruma düşebilir.

Parayı iyi değerlendirmek gerekir. Kadın demek, ana demektir ve tüm insanlığa lütfedilmiş bir melektir. Bu yüzden güzel ve edalı ise bir kişinin hayatı düzene girer, hayatındaki tüm kötülükler son bulur. Onunla birlikte bir çocuk görmek, erkekler için evleneceklerinin göstergesidir.

Rüyada kadın görmek ne demek?” anlamını öğrenen değerli okuyucularımız, rüyalarında gördükleri diğer sembollere de sitemizden bakabilirler. Aşağıda yer alan yorum bölümünden rüyalarınızı bizlerle paylaşabilirsiniz.

YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

DMCA.com Protection Status