Rüyada Kabristan Görmek Ne Demek? Tabiri Nedir?

Rüyada kabristan görmek, son zamanlarda sık sık ölümün hatırlanmasına işarettir. Rüyayı gören kişi kuran okuyacak ve dine yönelecektir.

Müslümanlara aitse bu islam askerlerinin çadırlarını çağrıştırır. Rüyada kendini kabirde gören bayan ise büyük bir günah işlemiştir. Ve o kabir onun günahı işlediği evidir. Bazen de üzüntü ve keder demektir. Siz dünya işlerine fazla yöneldiniz ve manevi yönünüzü ihmal ettiniz. Bazen de hapishane olarak yorumlanır. Çünkü ölüler için hapis hayatını simgeler.

Rüyada kendini kabristanın içinde saçma sapan hareketler yaparken gören kişinin dini değerlere saygısı yok demektir. Bu kişi günahlar işliyordur ve bundan zerre kadar pişmanlık duymuyordur. Rüyanızda birini içinde gördüyseniz o kişinin vefatı yakın demektir.

Rüyada Kabir Görmek

Maddi açıdan sıkıntı çekeceğinizi gösteriyor. Kendi kendine konuştuğunu gören kişi kaybettiği birini özlüyordur. Bu kişi onu kaybetmenin ruhunda oluşturduğu boşlukla mücadele etmeye çalışıyordur. İçinde gezip mezar suladığını, çiçek diktiğini gören kişi hayırlı bir insandır.

Girip kendine yer edindiğini gören kişi hasta ise vefat edecektir. Hoş karşılanmayacak şekilde güldüğünü gören kişi dinden sapmış demektir. Mezar kazıp ölü çıkardığını gören kişinin rızkına haram karışmıştır. Bu kişi saçma sapan işlerle meşguldür.

Rüyada Kabir Sulamak

Kötü anlamlar taşıyabilir. İnanmayan kişilerin evlerine, zina yapılan evlere ve içki gibi kötü alışkanlıkların kullanıldığı yerlere de yorulur. Girip kuran okuduğunu ya da namaz kıldığını gören kişi ibadetlerine yönelir ve hayırlı kimselerle muhatap olur. Tövbe ettiğini gören kişi insanlara hayırlı olacağı bir işe girecektir.

Rüyada Açık Mezar Görmek

Genelde iyi yorumlanmaz. Kişinin başına genelde nahoş olaylar gelmesi ve sıkıntı çekmesi mümkündür. Rüya sahibi işinde başarısız olur, hayal kırıklığına uğrar ve aile içinde huzursuzluk yaşar. Ayrıca hane içine ağır bir hastalık girebilir ve bu hastalık bir kayıpla sonuçlanabilir.

Yakınlarınızdan darbe yiyebilir, dedikodu ve iftiraya maruz kalabilirsiniz. Dost sandığınız ve derdini paylaştığınız insanların size karşı hata yapacakları ve sizin zor durumda kalacağınız anlamına da gelir. Bu zarar maddi ya da manevi olabilir.

Rüyada kabristan görmek ne demek?” anlamını öğrenen değerli okuyucularımız, rüyalarında gördükleri diğer sembollere de sitemizden bakabilirler. Aşağıda yer alan yorum bölümünden rüyalarınızı bizlerle paylaşabilirsiniz.

YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

DMCA.com Protection Status