Rüyada İstiridye Görmek Ne Demek? Tabiri Nedir?

Rüyada istiridye görmek, çevrenizde farklı topluluklar olduğunu gösterir. Bir süre sonra sizin de yaşam şekliniz değişecek, farklı zevkler edineceksiniz.

Rüyasında kumsalda yürürken istridye bulduğunu gören kimse pahalı zevklere heves eden biridir ve bu kişi zengin olur. Yediğini gören kimse için sıkıntılar vardır. Sağlığınızda ufak tefek aksaklıklar yaşayabilirsiniz. Maddi açıdan zor günler yaşayabilir iflas dahi edebilirsiniz. Bulduğunu gören kişinin içinde inci varsa eğer aşk hayatı canlanacaktır.

Hayatında biri yoksa inci gibi değerli biri ile tanışacaktır. Gören erkekse eğer güzel bir eşi olacaktır. Kişinin hayatında biri varsa ona mutluluk işaretidir bu. Tez zamanda evlenip mutlu bir yuva kuracaksınız ve çok geçmeden bir çocuğunuz olacak.

Rüyada İstiridye Toplamak

İçi boş görünüyorsa siz çok şansız bir insansınız ve hayattan istediğinizi elde edemiyorsunuz. Parça parça olduğunu görmek çok değerli bir şeyinizini kaybedeceğiniz anlamına gelir. Bu sizin için bir dost da olabilir maddi değeri yüksek bir şey de olabilir.

Rüyada İnci Görmek

İşsiz bir insanın görmesi yakında iyi bir iş bulacağına işarettir. Bazen de yaramaz, insanları peşinden koşturan bir çocuk demektir. Kabuğunu kırdıysanız birine zararınız dokunacak demektir. Olumlu ve olumsuz çağrışımlar yapabilir. Genellikle olumlu şeylere yorulurken, kabuğun boş olması olumsuz durumlara yorulur.

Avlamaya gittiğini gören kişinin büyük hedefleri vardır. Bu kişinin kendine olan güvenini simgelemektedir. Birçok istiridyenizin olduğunu görmeniz ise, zevkli bir insan olduğunuzu gösterir. Kabuklarını attığınızı görmeniz sıkıntılı günler geçirdiğinizi gösterir.

Rüyada istiridye görmek ne demek?” anlamını öğrenen değerli okuyucularımız, rüyalarında gördükleri diğer sembollere de sitemizden bakabilirler. Aşağıda yer alan yorum bölümünden rüyalarınızı bizlerle paylaşabilirsiniz.

YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

DMCA.com Protection Status