Rüyada İskemle Görmek Ne Demek? Tabiri Nedir?

Rüyada iskemle görmek, kişinin ruhen ve bedenen kendini yoran bir işte çalıştığını gösterir. Siz uzun süredir tatil hayali kuruyor ve dinlenmeyi arzu ediyorsunuz. Ancak bu şu sıralar biraz daha uzak bir hayal.

Bekar bir insanın görmesi, hayatında biri olduğunu ancak o kişiden emin olamadığını gösterir. Bu sebeple bu ilişkiyi oturup adam akıllı düşünebilmek için uygun zaman kolluyorsunuz. Rüyasında etrafında birden fazla olduğunu gören kişinin oldukça kalabalık bir çevresi vardır. Kırık iskemle üzerinde oturduğunu gören kişinin evinde sorunları vardır.

Ayrıca iş hayatında da yeri sallanıyordur. Bu kişi uzaklara gitme eğilimindedir. Ani bir şekilde kalktığını gören kişi evli ise eşinden ayrılacaktır. Eğer ki kişi bekar ise işten ayrılacaktır. Sattığını gören kişi iş değiştirecektir.

Rüyada Tahta İskemle Görmek

Kendinize aitse iş hayatında yükselecek iyi bir mevkiye geleceksiniz. Ya da çevrenizden biri iyi bir işe girecektir. Öğrenci ise bir sonraki okulu için kendisine güveniyordur. Girmek istediği okula kesin gözüyle bakıyordur.

Rüyada evinde kişi sayısından fazla olduğunu gören kişinin evinde kalabalık bir ortam oluşacaktır. Bu bir nişan, davet ya da vefat habercisi olabilir.

Rüyanızda iş yerinde boş görmeniz işlerinizin yolunda gitmeyeceğine, iflas edeceğinize yorulur. Kırdığınızı görmeniz bilerek kendinize zarar verdiğinizi gösterir.

Rüyada İskemlede Oturmak

Bir dinlenme ihtiyacını simgeler. Okul, iş hangisinden yana sıkıntıda iseniz bir ara vermek istiyorsunuz. Kırık ise ve oturduğunuzu görmeniz yanlışlar yaparak geleceğinizi tehlikeye attığınızı gösterir. Rüyada çok rahat ise size iyi teklifler yolda demektir.

Rüyada iskemle görmek ne demek?” anlamını öğrenen değerli okuyucularımız, rüyalarında gördükleri diğer sembollere de sitemizden bakabilirler. Aşağıda yer alan yorum bölümünden rüyalarınızı bizlerle paylaşabilirsiniz.

YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

DMCA.com Protection Status