Rüyada İskelet Görmek Ne Demek? Tabiri Nedir?

Rüyada iskelet görmek, içten içe sizi üzen bir konuda rahatlamak demektir. Sevdikleriniz adına üzüldüğünüz bir konuda hayırlı gelişmeler olur. Çocukları veya diğer aile ferleri için duyulan endişe ve üzüntüler biter. üzerinizdeki stresten kurtulabilirsiniz ve şüpheler de ortadan kalkar. Eğer sağlık sorunlarınız varsa şifa anlamına gelir ve kişi daha zinde olur. Gizlenen bir sır varsa bu sır ortaya çıkmaması için çaba göstermeniz gerekebilir. Sevdiklerinize söylenen bir pembe yalandan dolayı da endişe duyulabilir.

Rüyada İskelet Kemikleri Görmek

Bir insan ile aranızdaki sorunlar yüzünden tükenmek anlamına gelir. Aynı zamanda sizinle sürekli uğraşan biri varsa artık yollarınızı ayırabilirsiniz. Yakınlarınız arasında dedikodunuzu yapan veya uğraşan kişiler ile yollarınız ayrılır. Hayatınızdan çıkmasını istediğiniz bir insan kendi yoluna gider.

Rüyada İskelet Kafatası Görmek

Kendini yalnız hisseden biri için hayatına yeni insanlar girmesine ve sosyal çevresinin kalabalık olmasına yorumlanır. Benzer sorunları olan bir insan ile dert ortağı olabilir ve bu kişi ile sağlam bir dostluk kurabilirsiniz. Sizi yalnız bırakan ve anlayışlı olmayan insanlar da bu huylarından vazgeçerler. Arkadaşlarınız size karşı yaptıkları hataların farkına varırlar. Kişi yalnızlık duygusuna elveda der. Evlenmek isteyenler de yeni bir talipleri ile tanışabilirler.

Rüyada İskelet Parçaları Görmek

Sağlıklı bir hayat sürmek ve kendine çeki düzen vermek anlamına gelir. Kendinizi kötü hissettiğiniz bir konuda toparlayabilir ve artık dert kederden kurtulabilirsiniz. Sizi üzen ve yıpratan bir konuda hayırlı gelişmeler olur. Çok fazla borcu olan insanlar da bu borçlarını sırası ile öderler. Hayatınızdaki karmaşa son bulur ve artık bir düzene girilir.

Aşağıda yer alan “yorum yapın” kutucuğuna kendi rüyalarınızı paylaşabilirsiniz. Rüyalarınız editör ekibimiz onayladıktan sonra sitemizde paylaşılır.

YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

DMCA.com Protection Status