Rüyada İskele Görmek Ne Demek? Tabiri Nedir?

Rüyada iskele görmek, işlerinizi düzene sokmaya çalıştığınıza yorumlanır. Bunun için şu sıralar bir hayli yoğun çalışmaktasınız.

Maddi ve manevi sıkıntılı günler geçiriyorsunuz ve bu durumu düzeltmek için çok çabalıyorsunuz. Sağlam ise işlerinizin düzeleceğine işarettir. Kırık ya da çürük olması sıkıntıya yorulur. Rüyada kendini üzerinde gören kişi halka yardım edeceği bir işte çalışıyordur.

Bir yere çıkıp sonradan bulamıyorsanız zorluk çekeceksiniz demektir. Yapacağınız işler yarıda kalacak, çalışmalarınızdan sonuç alamayacaksınız. Bekar kişinin rüyada görmesi hayata dair yeni adımlar atacağına işarettir.

Rüyada İskeleden Atlamak

Yardım olarak görülür. Biri size rüyanızda uzatıyorsa işlerinizde bir kolaylık olacağına yorulur. Değiştirmek istediğiniz şeyler olduğuna yorumlanır. Tahta ise istekleriniz gerçekleşecek, betondan yapılmış ise büyük başarılara imza atacaksınız demektir. Oturduğunu gören kişi arada kalmış bir kişidir. Siz bir konuda kararsız kalmışsınız ve ne yapacağınızı kestiremiyorsunuz.

Bir çıkmaza düşmüş gibisiniz ancak üzülmeyin sorunlarınız çözülecek kısa süre sonra huzura kavuşacaksınız. Suya atladığını gören kişi çok cesaretli biridir ve büyük işlere kalkışacaktır. Sallanıyor olması yapmakta olduğunuz işten emin olmadığınızı gösterir. Ya da sizin kötü olmanızı isteyen birilerinin varlığını göstermektedir.

Rüyada İskeleye Çıkmak

Bir aracıyı işaret eder. Rüya sahibi kendi sözünün geçmesini isteyen biridir. Çevresiyle tüm köprüleri atmaya hazırdır. Bu kişiye çevresinden tepkiler yağmaktadır. Genel anlamda iskele görülmesi maddi yönden iyi duruma geleceğinizi gösterir. İnşaat iskelesinden düştüğünü gören kişi bir dizi başarısızlıklar yaşayacaktır.

Rüyada iskele görmek ne demek?” anlamını öğrenen değerli okuyucularımız, rüyalarında gördükleri diğer sembollere de sitemizden bakabilirler. Aşağıda yer alan yorum bölümünden rüyalarınızı bizlerle paylaşabilirsiniz.

YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

DMCA.com Protection Status