Rüyada İncir Görmek Ne Demek? Tabiri Nedir?

Rüyada incir görmek, kısmetiniz çıkacağına işaret eder. Zarar görmüş ise sizi kıskananlar olduğu ve dedikodunuzun yapıldığını söylenir.

Bekar kişinin rüyada yediğini görmesi evleneceğine yorulur. Zenginlik ve sağlıklı yaşamı çağrıştırır. Zengin insanlarla kurulacak dostluğa işarettir. Bazı yorumlara göre de hüzün demektir. Sarı olması hastalığa, siyah olması kedere, yeşil olması hayra yorulur.

Yediğini gören kişinin nesli gelişir, rızkı bollaşır. Dağıttığını gören kişi bir işverendir ya da bu kişi çevresine faydası dokunan biridir. Bozuk incir yediğini gören kişinin vücuduna hastalık girer. Kustuğunu gören kimse haram yemiştir  veya başkasının hakkın olan bir şeyi gasp etmiştir.

Rüyada İncir Yemek

Genellikle iyi bir rüya olarak yorumlanır. Nadiren rüyadaki diğer unsurlarla beraber kötü anlamlarda çıkabilir. Bazen uğursuzluk, sıkıntı ve keder olarak yorumlanır. Bazen de helal rızk ve bol kazanç olarak yorumlanır.

Mevsiminde yediğini gören kişi olgunlaşmışsa bu rüya hayra yorulur. Mevsimsiz yediğini gören kişi ise, zamansız bir iş yapmıştır ve sonuçları daha sonra ortaya çıkacaktır. Bir ortamda bulunan birçok incirden az bir miktar yediğini gören kişi kendi rızkını kendisi kazanıyordur.

Rüyada İncir Almak

Nimeti ve rızkın bolluğunu simgeler. Kişi bekar ise evlenecektir. Hayırlısıyla bir yuva kuracaktır. Öğrencinin görmesi, ilim irfan sahibi biri olduğunu gösterir. Ağacının kesildiğinin görülmesi ise, maddi kazanca ve bolluğa darbe vurmaktır. Sıkıntılı günler kapıda olabilir.

Rüyada incir görmek ne demek?” anlamını öğrenen değerli okuyucularımız, rüyalarında gördükleri diğer sembollere de sitemizden bakabilirler. Aşağıda yer alan yorum bölümünden rüyalarınızı bizlerle paylaşabilirsiniz.

YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

DMCA.com Protection Status