Rüyada İnci Görmek Ne Demek? Tabiri Nedir?

Rüyada inci görmek, kız veya erkek çocuğa işarettir. Bir kadın rüyasında eline aldığını görmüşse çocuk sahibi olacağına yorulur.

Gören kişi erkek ise mal ve mülk demektir. Genç kızın görmesi kısmet demektir. Birden fazla ise kıza birden çok talip var demektir. Bir kadının rüyada elindekinin koptuğunu görmesi eşinden ayrılacağına yorulur.

Rüyasında bir sürü olduğunu gören kişi için bu rüya servet anlamındadır. Bulduğunu gören kişi için bu rüya ilim öğrenmektir. Dağıttığını gören kişi kendisinden faydalanılan, insanların bilgisinden yararlandığı yüce bir kişiliktir. Emanet aldığını gören kişinin uzun yaşamayacak çocuğu olur.

Rüyada İnci Kolye Görmek

Sevineceğiniz bir haber demektir. Hamile kadının görmesi erkek çocuğu olacağına yorulur. Yuttuğunu gören kişi bazı değerli şeylerini kaybetmiştir. Ağzından çıktığını gören kimse etrafında güzel söz söyleyen biri olarak tanınıyordur. Bir erkeğin rüyasında parlak ise güzel bir eşi olacağına işarettir.

Rüyada iri taneli birden çok görülmesi bolluk ve bereketi simgeler. Suya attığını gören kimse hayırsever bir insandır. Bu kişi insanların faydalanacağı işler yapmaktadır. Kolyesi olduğunu gören kişinin etrafında değerli insanlar vardır.

Rüyada İnci Bulmak

Güzel ve hoş anlamlar taşır. Bu bazen bir evlattır, bazen zenginlik, bazen ilim öğrenmek, bazen vefalı dostlardır. Ezdiğini gören kişi gösterişi seven, dedikoducu bir insandır. Bazen de gözyaşı anlamına gelir. Ancak bu gözyaşları sevinçten olabilir.

Rüyasında boynuna kolye olarak takıldığını gören kız evlenecektir. Rüyasında evinden çıktığını gören kişinin neslinden çok değerli, alim bir kişi olduğu söylenir.

Rüyada inci görmek ne demek?” anlamını öğrenen değerli okuyucularımız, rüyalarında gördükleri diğer sembollere de sitemizden bakabilirler. Aşağıda yer alan yorum bölümünden rüyalarınızı bizlerle paylaşabilirsiniz.

YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

DMCA.com Protection Status