Rüyada İmam Görmek Ne Demek? Tabiri Nedir?

Rüyada imam görmek, halk için çalışan kişileri çağrıştırır. Hayırlı bir olaydır. Bir devlet kurumunda çalışmaya başlayacaktır. Ya da bu kişinin insanlar arasında fikri sorulan hatırı sayılı biri olduğu düşünülür.

Rüya sahibine gelecek olan bazı sevindirici haberler sayesinde rüya gören kişi kötü günlerden üzüntülerinden ve sıkıntılarından kurtulacak ferah bir hayata başlayacaktır. Bu güzel haberlerden sonra rüyayı gören kişinin gözyaşı döktüğü tüm olaylar düzelip mutluluğun yolunu yakalamış olacak diye tabir edilmektedir.

Bu rüya sağlığına kavuşmaya, iyimserliğe hayırlara, geleceğe umutla bakmaya, mutlu haberlerin yaklaştığına ve insanları teselli etmeye delalettir. Rüyayı gören kişinin manevi yanının çok güçlü olduğuna ve insanlara değer verdiğine, insani duygularının baskın olmasına bu nedenle de güzel duygular besleyip sevgi dolu olduğuna, faydalı şeyler yapmasına işaret edilir.

Rüyada İmam Olduğunu Görmek

Devlet işine yorulur. Rüya sahibinin çevresinde devletin çözeceği bir durum yaşanacaktır. Eğer kişi kıbleye değil de başka bir yöne doğru namaz kılıyorsa bu kişi çok büyük yanlışlar içindedir. Kendisini toplumdan ayıran işlerle meşguldür. Cemaatten ayrı namaz kıldığını gören kimse zor insanların olduğu bir çevrede yaşıyordur.

Kadınlara imamlık yaptığını gören kimse ise, önemli olmayan işlerle meşguldür. Ayrıca topluluğun kendisini imam yaptığını gören kişinin eline büyük bir mal geçer. Bu rüyayı gören kişilerin kendini iyi hissetmesini sağlayacak olan bazı olaylar yaşayacağı karamsarlığından kurtulacağı ve olumlu gelişmeler yaşayacağı tabir edilir. Bazı tabircilere göre ise mutluluğun yaklaştığını hayırlı haberlerin geleceğini işaret etmektedir.

Rüyada İmam ve Cemaat Görmek

Hayırlı işleri çağrıştırır. Rüyanızda bir başkasını imam olarak görmüşseniz bu o kişinin değerli bir insan olduğuna yorulur. Arkasında cemaatin olmadığını gören kişi bir dizi sapkınlıkların ve yanlış işlerin döndüğü bir yerde yaşıyordur. Cemaate namaz kıldırıp bitiren kişi ise, istediğine kavuşacaktır.

Rüyada imam görmek ne demek?” anlamını öğrenen değerli okuyucularımız, rüyalarında gördükleri diğer sembollere de sitemizden bakabilirler. Aşağıda yer alan yorum bölümünden rüyalarınızı bizlerle paylaşabilirsiniz.

YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

DMCA.com Protection Status