İkizler Burcu Nisan 2021 Aylık Yorumu

Aylık ikizler burcu yorumunuzda bu ay, size yerine getirilmeyen bir söz nedeniyle hayal kırıklığı yaşayacaksınız. Diğer insanların anlamsız veya yanlış tutumları nedeniyle beklenmedik bir plan değişikliği meydana gelebilir.

Bu, mahkeme veya yasal davalar için karmaşık bir ay olacak.

Bu ay boyunca bir çocuğun veya aileden bir gencin sağlığına dikkat etmeniz gerekecek veya onlarla ilgili başka bir ciddi sorunu çözmeniz gerekecektir.

Nisan, farklı yönlerde, bazen çok hızlı, hatta bir gün içinde değişen farklı deneyimlerle çok zıt ve istikrarsız bir ay olacak.

Bu ay her zamankinden daha fazla, kendi sözleriniz, kararlarınız ve eylemleriniz üzerinde öz kontrole ihtiyacınız olacak.

Akrabalarla olan ilişkiniz, sizin veya onların duygusal doğası nedeniyle sizin için zor olacaktır.

Ailenizde sabır, diplomasi ve bilgelikle hareket etmek zorunda kalacağınız bir durum ortaya çıkacaktır.

Nisan, işiniz veya işiniz için hayırlı bir ay olacak. Daha iyi sonuçlar elde etmek için yeni taahhütler için fırsatlar olacaktır ve bazı durumlarda ek işler için taahhütte bulunmanız gerekecektir.

Akrep, Yengeç veya Balık burcunda doğan insanlarla olan ilişkiniz size bir miktar fayda veya başarı getirecektir.

İkizler kadınlarının daha fazla ilgiye, sıcaklığa ve sevgiye ihtiyacı olacak. Olumsuz bir ortamda yaşıyorsanız veya sık sık olumsuz insanlarla karşılaşırsanız, bu kesinlikle sağlığınızı etkileyecektir.

Erkekler, Oğlak, Boğa veya Başak burçlarının temsilcileriyle önemli temaslara sahip olacaklar. Ailenize yeni bir kişi, yeni bir evcil hayvan girebilir veya önemli konukları ağırlarsınız.

YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

DMCA.com Protection Status