İkizler Burcu Mart 2018 Aylık Yorumu

Aylık ikizler burcu yorumunuzda bu ay daha yaratıcı ve yeniliklere açık olacak, yeni fikirlerinizi bir an önce hayata geçirmek isteyeceksiniz. Sosyal hayatınızda yüksek enerjiniz herkesin dikkatini çekebilir. Bu ayın başından itibaren ev, aile, aile büyükleri, akrabalar, ebeveynler alanında 2 Mart tarihinde güzel bir dolunaya tanık olacaksınız. Bu ay ailenizin önemini anlamak için çok önemli bir zamandır. Dolunay sizi duygusal hale getirebilir. Çocukluğunuzla ilgili bu güzel hatıraları hatırlayabilir ve geri dönmenizi istersiniz. Ailenizde küs olduklarınızla barışabilir ve aile bağlarını güçlendirmek için çaba harcayabilirsiniz. Anne ve babanızla, çocuklarınız ve eşinizle daha fazla zaman ayırmak da ihtiyacınız olabilir.

Bu ay ev masrafları ortaya çıkabilir, belki tamir ya da eşya satın alımı olabilir. Yaşadığınız çevrenin yeniden yapılandırılması için çalışmaya çalışacaksınız. Belki ev değişikliği de yapılabilir. Yaşam standardınızı iyileştirme girişimleri olacaktır. Yer değiştirme veya dağınıklığı giderme olanağı vardır. Hayatınızı düzene sokmak önceliklerinizin başında gelecek. Aile toplantıları ortaya çıkabilir. Akrabalarınız sizden borç para ya da yardım isteyebilir. Ailenizle zaman harcamak için iyi bir zaman olacak. Aile arası mal mülk ile ilgili toplantılar da görülüyor.

Merkür ve Venüs toplu projeler, grup çalışmaları, uzun vadeli dernekler, sosyal çevre ve kazançlar alanını büyük ölçüde etkiliyor olacak. Bu sizin için oldukça yararlı bir zaman olacak. Yeni organizasyonlara katılmaya çalışacaksınız. Yeni ekip üyeleri gelebilir. Bazı yeni uzun vadeli projeler tasarlayacaksın. Bu ay sosyalleşme için de iyi bir zaman olacak. Lütfen bu sefer çok akıllıca kullanın. Zamanınızı çok iyi değerlendirin. Yeni yaratıcı fikirler ortaya çıkabilir. Bilimsel ve teknik iletişim ile ilgili alanlardan projeler olabilir. Ekip girişimleri ve ekip gezileri de ortaya çıkabilir.

İkizler burcu bu ay aşk hayatında sevdiği insana her zamankinden daha fazla değer verecek ve zaman ayıracak. Önceliğiniz ilişkilerde barış ve huzur olacak. Sevdiğiniz insanla aranızdaki sorunları aşabilir, hatta kısa gezilere çıkabilirsiniz. Bekar olanlar da karşı cins üzerinde etkileyici olacaklar. Bu ay sizden hoşlanan kişilerle flört edebilirsiniz. Belki bir aşk da meydana gelebilir.

Merkür bu ay 23’ünden sonra ayın son haftasından itibaren yavaşlama moduna geçecek. Sonra toplu projeler, grup çabaları, uzun vadeli dernekler, aile ve kazançlarla ilgili bazı konuları getirebilir. Ekip çalışmaları arasında yanlış anlama olabilir, arkadaşlar arası da iletişim kopuklukları olabilir. Elektronik veri kaybı veya uzun vadeli ilişkilerinizde bazı engeller ortaya çıkabilir. Lütfen 23’ünden önce acil görevleri bitirin. Tembel olmayın, çünkü Merkür yavaşlama evreleri genelde yavaşlayacağınızı gösterir.

YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

DMCA.com Protection Status