İkizler Burcu Kasım 2017 Aylık Yorumu

Aylık ikizler burcu yorumunuzda bu ay 12.evinizde meydana gelen güzel bir dolunayla gizli korkular, duygusallık, zihinsel aktiviteler, uzun mesafeli seyahat, maneviyat ve sevecenlik duyguları öne çıkıyor ve son derece hareketli bir ay sizi bekliyor. Bir süre yaşadığınız yerden ayrı kalmanız gerekebilir. Belki bir iş seyahati sebebi ile uzak bir yere gidebilirsiniz. İç dünyanızda huzuru yakalamak isteyecek ve bu yönde çalışmalar yapacaksınız.

2017 yılının Kasım ayında ikizler burçları duygular e ve hislerine fazlası ile önem veriyorlar. Bu geçici bir evredir ve bu mutsuzluk bu dolunay aşamasından sonra kaybolacaktır. Çok manevi olmaya ve eski metinleri okumaya çalışacaksınız. Bu iyileşme ya da terapi için iyi bir zaman olabilir. Bu ay maneviyat ve dini konulara ilgi ağır basıyor. Bu ev bilinçaltı zihninizi temsil eder, fiziksel değişimlerden çok duygusal sorunlar sizi bekliyor olabilir.

Kişisel ve profesyonel ilişkileriniz Kasım ayında Merkür tarafından tetikleniyor. Birden fazla görüşme yapabilir, bunlardan sonuç bekleyebilirsiniz. Yeni bir iş kurmaya veya kişisel bir ilişki kurmaya çalışacaksınız. Yeni bir anlaşma veya yeni bir sözleşme fırsatları ortaya çıkabilir. İlişkileri geliştirme konusundaki birebir görüşmeler de görülüyor. Bu ay 6.evinizde iş, sağlık ve meslektaşlarınız da sizin için bir sürü olay getirecektir. Yeni bir proje bulmaya çalışacaksınız. Venüs bu evdedir ve projeleriniz yaratıcı etki alanından gelebilir. Meslektaşlarınızla önemli bir konuyu tartışacaksınız. Hatta yeni bir iş bulmayı veya sorumluluk almayı deneyebilirsiniz. Sağlığınıza da dikkat etmelisiniz.

Mars gezegeni bu ay romantizm, eğlence, keyifli zaman geçirmek, sosyalleşmek, yaratıcılık, kendini tanıtma ve spekülatif işlerin 5.evini tetikleyecek. Romantizm ve evlilik hakkında yeniden düşünebilirsiniz. Bu ciddi romantik ilişkilerin evi değil.

Yeni yaratıcı girişimler ve kendini tanıtma fırsatları görülür. Hatta yeni bir romantik ilişki başlatmaya çalışacaksınız. Arkadaş gruplarıyla birlikte eğlence programları ve etkinlikler de görülür.

İkizler Burcu Kasım 2017 Aşk Hayatı ve İlişkiler Yorumu

Zihinsel ve fiziksel uyarım ihtiyacınız 4 Kasım‘daki Venüs-Uranüs muhalefetinde artar. Siz sınırlanmayı sevmiyorsunuz. Bu nedenle kuralları takip etmekte zorluk çekebilirsiniz. İdeal partner bulmak zor olabilir. Güneş, 21 Kasım tarihinde idealistik Yay’a girdiğinde, birinin açık kusurlarını görmezden gelmeye istekli olabilirsiniz. Kolay olmak olumlu bir özelliktir, ancak bariz potansiyel sorunları göz ardı etmeyin. 29 Kasım‘da bir güneş üçgeni ile iş hayatınıza yoğunlaşarak özel hayatınızı aksatabilirsiniz. Bu nedenle karşı tarafa ilgi göstermekte güçlük çekebilirsiniz. Ay sonunda aşk hayatı ikinci planda olabilir.

İkizler Burcu Kasım 2017 İş Hayatı ve Kariyer Yorumu

Dolunay ile birlikte 3 Kasım tarihinde alçakgönüllülük gereksinimini vurgulanıyor. 5 Kasım‘da para konuları ve kazançlar yedinci ortaklığınız evine giriyor. Bu ay verimli ticari anlaşmalar yapılabilir. Yeni bir müşteri ile anlaşma yapabilir, ortak olabilirsiniz. Yeni ortaklıklar ve kazanç kapıları ayın ilk yarısı boyunca güçlü bir olasılıktır. 13 Kasım‘da karlı iş çalışmaları yapabilir, kazancınızı artırabilirsiniz. Eğer kendi işinizi yapıyorsanız, bu ayı verimli geçirmeniz olasıdır. İş mi arıyorsunuz? Yeni ay ile birlikte 18 Kasım‘da muhteşem bir iş teklifi alabilirsiniz.

İkizler Burcu Kasım 2017 Sağlık Yorumu

Sağlık alanında refahı iyileştirmek için her türlü fikir ve yolu deneyebilirsiniz. Bu ay size ekstra enerji veren konularla ilgileneceksiniz. Fiziksel olarak güçlü ve canlı olacak, takviyelerle enerjinizi koruma ihtiyacı göreceksiniz. Besleyici yiyecekleri yiyip, doğru miktarda egzersiz yapmak ve dinlenmek daha da iyi olabilir. Öncelikle esenlik kazanmak akıllıca olabilir. Yorucu faaliyetlerden bu ay kaçınabilirsiniz. İkizler Burcu Kasım 2017 Sağlık Yorumu

YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

DMCA.com Protection Status