İkizler Burcu Haftalık Yorumu 5 Mart 2018 – 11 Mart 2018

Haftalık ikizler burcu yorumunda bu hafta elinizdeki tüm küçük görevleri tamamlayarak daha büyük görevler ve sorumluluklar üzerine yoğunlaşmak isteyeceksiniz. Yarım kalan veya ertelenen tüm işleri hafta başından önce bir an önce bitirmeyi arzu edebilirsiniz. İş hayatında yeni başlangıçlar için öncelikle elinizdekileri bitirmeniz gerekebilir. Sosyal hayatta ise birçok davet alabilirsiniz. Belki bir doğum günü kutlamasına katılabilir, kalabalık ortamlarda bulunarak daha fazla insan tanıma şansı elde edebilirsiniz. Bu hafta sosyal hayatta ön planda olmanız olasıdır.

Pazartesiden gününden Perşembe gününe kadar istemeden de olsa zor işler üzerine yoğunlaşabilirsiniz. Bir hayli yoğun olmanız yüzünden kendinize zaman ayırmak bazen zor olabilir. Özellikle motivasyon düşüklüğü sizi fazlası ile etkileyebilir. Bu hafta sizin için pek de verimli geçmeyebilir. Eğitim hayatında da çalışma arzunuz azalabilir ya da bazı gelişmeler sizin çalışma motivasyonunuzu etkileyebilir.

Aşkınızı ve sevginizi ifade etme konusunda daha büyük bir kabiliyete sahip olacaksınız. Yakın ilişkilerinizde bir hayli sıcakkanlı olacak ve sevdiklerinizle güzel zaman geçireceksiniz. Ekstra çekicilik ve sosyal beceriler, bunu fırsatlar yakalamak için ideal bir zaman haline getirir. Sürmekte olan ilişkiler problemleri yaşıyorsanız, çatışmayı çözmek veya engellerini ortadan kaldırmak için çabalayabilirsiniz.

Perşembe gününden Pazar gününe kadar alacağın bir takım riskler yüzünden çok büyük gerginlik yaşayabilirsin. Beklediğin bazı sonuçlar varsa bunlar da seni strese sokabilir. Belki bir sınav ya da iş başvurusu sonucu olabilir. Bu bekleyiş zor olacak.

Hayatınızdaki engeller, kısıtlamalar ve sıkıcı rutinlerden kurtulmak için güçlü bir dürtü hissedeceksiniz. Yeni etkinlikler, duygular ve ilişkiler yaşamaya hazırsınız ve fırsat kollayacaksınız. İçgüdüleriniz güçlü ve doğru olacak, bu sefer ekstra risk almak gerekecek. Özgürlüğe düşkün olabilirsin veya yeni ifade tarzın sayesinde insanlar üzerinde baskı kuramayabilir.

YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

DMCA.com Protection Status