İkizler Burcu Haftalık Yorumu 26 Mart 2018 – 1 Nisan 2018

Haftalık ikizler burcu yorumunda bu hafta Venüs zorluklar, duygular ve maneviyat alanına girecek. Bu gezegen önümüzdeki 28 gün boyunca bu alanda kalacak. Bu geçiş sırasında, ana odak noktanız duygusal gücünüzde olacaktır. Venüs, yalnızlık alanından geçerken sizi izole edebilir veya başkaları ile zaman geçirmekten hoşlanmayabilirsiniz. Kendinizi geri planda tutmak isteyebilirsiniz ve sosyal çevrenizden gelen davetleri de geri çevirmeniz olasıdır. Eğer evren sizden sessiz olmanızı istiyorsa, tabiat kurallarına uymalısınız. Bu günlerde, anılarınızı hatırlamaya çalışacaksınız ve bir süreliğine kafanızı dinleyeceksiniz.

Fiziksel sorunlar ortaya çıkabilir, ancak bu geçişin bir parçası. Uyku bozuklukları da mümkündür. Hayırseverlik programlarına gidebilirsin. Ruhsal uygulamalara, yoga ve meditasyona ilginiz olacaktır. Geleceğe dair bazı şeyleri planlamak için lütfen bu zamanı kullanın. Araştırma için de yeterince zaman harcıyor olacaksın.

Dolunay romantizm, eğlence, keyif, çocuklar, gençlik grupları, yaratıcılık, kendini tanıtmak alanını tetikleyecektir. Yaratıcı projeler üzerinde çalışıyor olabilirsiniz ve dolunay bu sektörün üzerine çıktığında bu projeyi tamamlayabilirsiniz. Yarım kalan işler de bu hafta bitebilir.

Yeni bir hobi bulabilir ve bu nedenle hobileri teknik bir yolla öğrenirseniz, gelecekte para kazanabilirsiniz. belki yeni bir yeteneğinizi keşfetmeniz olasıdır. Boş zamanlarınızda uğraşabileceğiniz yeni uğraşlarınız olabilir.

Romantik hayatınız ile ilgili bazı karışıklıklar olabilir. Kendinizi huzurlu hale getirmek için bir adım daha atacaksınız. Romantizmde çok ilgi talep ediyor olabilirsiniz. Eğlence programları için şans vardır, ancak takım arkadaşlarınız tarafından fazla enerjisi düşük bulunabilirsiniz.

Bu hafta yaratıcı eylemlerle dolu bir zaman olacaktır. Yaratıcı yönünüz bir hayli aktif olacak. Enerjik ve de son derece aktif olacaksın, ama isteksizce sorumluluklarını yerine getirebilirsin.

YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

DMCA.com Protection Status