İkizler Burcu Haftalık Yorumu 12 Mart 2018 – 18 Mart 2018

Haftalık ikizler burcu yorumunda bu hafta Mars kriz, yatırımlar, finans, vergi, sigortalar, ortaklıklar ve krediler alanına girecek. Bu hareket ortaklıklara enerji verecektir. Ön yargılı olabilir ve ortaklarınızla ilişkinizi mahvetmemelisiniz. Mali konular da endişelere yol açabilir. Hayata ve iş dünyasından ortaklarla çalışırken lütfen dikkatli olun. Duygusal bir ilişkide, bazı dönüşümlerden geçebilirsiniz. Lütfen partnerinizi zorlamayın.

Pazartesiden perşembeye kadar, arkadaşlıklara ihtiyacın olandan daha fazla ihtiyaç duymalısınız. Ciddi ve gerçek bir aşk arayışında olabilirsiniz. Mevcut bir ortakla, güvence veya daha fazla bağlılık arayacaksınız. Yeni ilişkiler mümkündür, ancak uzun süreli ciddi ilişki isteyeceksiniz. Ciddi ve evlenmek isteyen kişilerin ilgisini çekmeniz daha olasıdır.

Cuma gününden Pazar gününe kadar, patronlar, öğretmenler ya da baskın erkekler gibi otorite kişilerin  sizi kimliğinizi ve ne yaptığınızı kanıtlamak için zorlayacağı anlamına gelir. Otoritenize karşı tartışmalar ya da zorluklarla başkalarından baskı hissedebilirsiniz. Aşırılığın üstesinden gelmek başkalarını üzebilir ve size baskılar ekleyebilir. Bu yeni ay da uzun yıllar boyunca gömülü kalmış derin bir yarayı ortaya çıkarabilir. Fakat geçmişi anmak yerine gelecek güzel günlere odaklanmanız daha hayırlı olabilir.

Yeni ay cumartesi günü kariyer ve patronlar alanı üzerinde yükselecek. Bu, işe yeni başlangıçlar gösterir. Mevcut projeye yeni bir proje veya eklemeler olabilir. Bu projelerin bir desteğe ihtiyacı olacak. Patronlarınız size ek sorumluluklar verebilir. Onlar da çok talep ediyor olabilirler. Yeni bir iş arayacaksın. Bu karmaşık bir zamandır ve çok dikkatli olmalısınız.

Bu hafta iş arayanlar yeni iş fırsatlarını değerlendirebilir. Herhangi bir başvurunuz kabul olabilir ve sevinç yaşanabilir. İş, eğitim ve kariyer alanında yenilikler olabilir. Belki iş değişikliği yapmayı da düşünebilirsiniz.

YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

DMCA.com Protection Status