İkizler Burcu Haftalık Burç Yorumu (30 Kasım 2020 – 6 Aralık 2020)

İkizler burcu haftalık yorumunda bu hafta ailenizi veya aşk ilişkilerinizi uyumlu hale getirme arzusuyla uzlaşmaya istekli olduğunuzu gösterir.

Elbette, bunun ilişkinizi veya evliliğinizi istikrara kavuşturmak için yeterli olup olmayacağının ve onların bir geleceği olup olmadığının farkında olmalısınız. Bu ilişkileri gerçekten bir perspektif içinde görmek önemli olacak. Sadece şu andaki duygularınız tarafından yönlendirilmeyin.

Bu hafta eviniz, aileniz veya işinizle ilgili önemli bir konuda sizden farklı bir pozisyonda olacak bir adamla bir toplantı veya sohbet gerçekleştireceksiniz.

Ancak böyle bir konuşma tersine dönebilir ve size hoş duygular getirebilir. Bu kişi, sizin için önemli bir başarı elde etmenize bile yardımcı olabilir.

Hafta boyunca tanıdığınız bir kadının hayatında bir yaşam dramına dahil olacaksınız. Olay hırsızlık, kayıp vb. İle ilgili olabilir.

Ayrıca Bakınız: İkizler Burcu Aralık Yorumu

30 Kasım – 6 Aralık Haftası İkizler Burcu Haftalık Yorumu

Hafta boyunca, kendi sorunlarına odaklanmak yerine başkalarının işlerine karışmayı seven bir kişi, ev ve aile ilişkilerinizi olumsuz etkileyebilir.

Hafta boyunca fikrinizi dayatmaktan veya istemiyorlarsa başkalarının planlarında değişiklik talep etmekten kaçının.

İkizler kadınları, yakın veya daha uzak bir aile ortamından bir kişi ile ilgili tatsız haberler yaşayacaklar.

Erkeklerin Boğa, Oğlak veya Başak burcunda doğan bir kadınla önemli taahhütleri veya karmaşık ilişkileri olacaktır.

YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

DMCA.com Protection Status