İkizler Burcu Haftalık Burç Yorumu (29 Mart 2021 – 4 Nisan 2021)

İkizler burcu haftalık yorumunda bu hafta önceden yüksek umut ve beklentilerinizin olacağı planlı bir toplantıyla hayal kırıklığına uğrayabilirsiniz. Bu toplantı hiç gerçekleşmeyebilir veya hayal kırıklığınızın nedeni tanışmak üzere olduğunuz kişi olabilir.

Bu hafta size mesleki gelişim için yeni fırsatlar sunacak. Daha iyi maaşlı bir işe başvurmak, yeni bir pozisyona geçmek için onaylanmak, kariyer gelişimi olarak kabul edilecek vb. Başarılı olmak mümkündür. Hafta boyunca her türlü yeniliğe, öneriye ve geliştirme fırsatlarına açık olun.

Aşkta beklenmedik bir yanlış anlama ortaya çıkabilir, bu da sizde veya partnerinizde tüm durum netleşene kadar endişe yaratabilir.

Bu hafta, finansal planlarınız ve işleriniz, özellikle aileniz ve aile bütçenizle ilgili olanlar için uygun olacaktır.

Ailenizin diğer üyelerinin çalışmaları veya taahhütleri sayesinde evinizde iyi bir gelir elde etmek mümkündür.

Bazılarınız beklenmedik bir kâr elde edebilecek ve beklenmedik bir kaynaktan para alabileceksiniz.

Genç kadın ve erkeklerin samimi yaşamlarında dikkatli olmaları gerekir. Hoş olmayan deneyimler, beklenmedik gebelikler veya diğer istenmeyen durumlar hariç tutulmaz.

İkizler kadınlarının yeni çabaları, önemli kararları ve değişiklikleri hakkında daha fazla düşünmesine izin verin. Şimdi acele etme zamanı değil, dikkatli, anlamlı ve pratik davranma zamanı.

Erkekler sabırsız, zaman zaman düşüncesiz olacak veya başkalarının yorum ve açıklamalarından kolayca etkilenecekler. Buna izin verirseniz, anlaşmazlıklar sizin için sıradan hale gelebilir.

YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

DMCA.com Protection Status