İkizler Burcu Haftalık Burç Yorumu (2 Kasım 2020 – 8 Kasım 2020)

İkizler burcu haftalık yorumunda bu hafta iyi tanıdığınızı düşündüğünüz kişilerden hayal kırıklığı yaşayacaksınız. Hayal kırıklığınız, sizden, bağlantılarınızdan veya iyi doğanızdan bir şekilde yararlanma arzusuyla ilgili olabilir.

Günlük yaşamınızda bazı yeni görevlerin veya sorunların ortaya çıkması normaldir, ancak genel olarak hafta sizin için çeşitli uygun fırsatlar yaratacaktır.

Sizin için önemli olan başarılara ve hedeflere ulaşma konusunda şanslı olacaksınız.

Diğer Dünya’dan savunucularınızın desteği, stresli bir durumda veya bir tür olayda hissedilecektir.

Bu hafta, ailenizdeki bir erkek veya erkekle ilişkili beklenmedik şekilde daha yüksek miktarda para olabilir.

İşteki görevleriniz veya sorumluluklarınız ilginç bir gelişme gösterecektir. İş yerinde veya işinizde, çoğu durumda size yeni fikirler verecek, yeni insanlarla tanışmanıza izin verecek veya çeşitli yeni fırsatların temeli olacak çeşitli sürprizlerle karşılaşabilirsiniz.

Ayrıca Bakınız: İkizler Burcu Kasım 2020

2 Kasım – 8 Kasım Haftası İkizler Burcu Haftalık Yorumu

Yakından tanımadığınız insanlarla ilişkisi olacak finansal ilişkilerde dikkatli olun.

İkizler erkekleri eski problemlerden, yükümlülüklerden, uzun süredir devam eden durgun taahhütlerden ve daha pek çok şeyden kurtulabilecekler. Terazi, Kova veya İkizler burcunda doğan ve başka bir yerde yaşayan bir kişi, hayatındaki bazı olaylarla dikkatinizi çekecektir.

Kadınlar, ailedeki veya arkadaş çevrelerindeki bir erkeğin sorunları veya sağlığı hakkında endişeleneceklerdir. Genel olarak, erkeklerle olan ilişkileriniz hassas olacak ve sizin açınızdan daha fazla taviz vermenizi gerektirecektir.

YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

DMCA.com Protection Status