İkizler Burcu Haftalık Burç Yorumu (19 Nisan 2021 – 25 Nisan 2021)

İkizler burcu haftalık yorumunda bu hafta, önünüzde planlarınızın çoğunu gerçekleştirmek için bir adama veya erkeğe güvenmeniz gereken bir hafta var.

Bir ailede farklı erkek nesiller arasındaki ilişkiler, hafta boyunca çok iyi bir gelişme gösterebilir. Ancak ciddi anlaşmazlıklar ortaya çıktığında anlaşma, uyum, taviz istemezsek hiçbir şey olmayacaktır. Her yerdeler ama herkes bunları farklı şekilde çözüyor.

Bu hafta evinizle ilgili fikirlerinizi paylaşacak ve bunu gerçekleştirmenin belirli yollarını arayacaksınız. Bu muhtemelen bazı değişikliklerle ilgili olacak ve fikriniz kesinlikle çok iyi olacak.

Bu yedi gün boyunca, sahip olduğunuz veya satın almak istediğiniz bir mülkle ilgili bir belge veya haberin keyfini çıkarabilirsiniz. Bu olumlu eğilim, satış sürecinde olmanız durumunda da geçerlidir.

Bu hafta boyunca, Öteki Dünyadaki bir kişiyle ilgili bir toplantıya katılabilir veya miras konularında bir konuşmaya katılabilirsiniz.

Hafta boyunca, başka bir ani randevu nedeniyle bir toplantıyı ertelemeniz veya bir daveti reddetmeniz gerekecektir.

İkizler kızları ve erkekleri, başka bir yerde yaşayan veya seyahatle ilgili bir işi olan bir kadınla bir olay, toplantı veya sohbet yaşayacaklar.

Erkekler, belirli bir süreye sahip olacak ciddi bir aile taahhüdü vermek zorunda kalacaklar.

Kadınlar evde, işte veya yaşadıkları toplumda meydana gelebilecek beklenmedik olaylara bir hafta boyunca hazırlanmalıdır.

YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

DMCA.com Protection Status