İkizler Burcu Haftalık Burç Yorumu (12 Ekim 2020 – 18 Ekim 2020)

İkizler burcu haftalık yorumunda bu hafta, daha önemli plan ve taahhütlerinizden bazıları erkeklerle ilgili olacak. Esas olarak su burçları altında doğan insanlarla ilgili bu tür eylemler hem onlara hem de size iyi şanslar getirecektir.

Bununla birlikte, işinizde terk edilmiş görevlerle, çözülmemiş sorunlarla veya sıkı çalıştığınız biriyle karmaşık ilişkilerle uğraşmanız gerekecek.

Bu haftaki planlarınızı gerçekleştirmek zor olacak. Pek çok engel ve engeli aşmak için çok daha fazla çaba sarf etmeniz gerekecek. Bazen karamsar veya depresif ruh haliniz olabilir.

Hafta boyunca, mülkün satışı (veya bir miktar takas) ile ilgili olarak mirasla ilgili gelişmeler veya taahhütler olacaktır. Yeni bir ev aleti satın almak, evinizdeki mobilyaların yeniden düzenlenmesine neden olacaktır.

12 – 18 Ekim Haftası İkizler Burcu Haftalık Yorumu

İkizler burcu bu hafta boyunca seyahat planlarına dikkat etmeniz gerekecektir. Farklı bölgelerden insanlarla ilişkilerinizde çatışmalar veya gerginlikler olabilir. Bu hafta seyahat ederseniz ulaşım zorlukları veya gecikmelerle karşılaşabilirsiniz.

İkizler burcu kadınları, kendileri için önemli olan insanlarla ilişkilerinde geçmişte yaptıkları hataları düzeltmek, kaybedilen zamanı telafi etmek istiyorlarmış gibi sevecen, sıcak ve içten olacaklardır. Bu, yeni bir romantik ilişkiye başlamak ve aşkta önemli kararlar vermek için hayırlı bir hafta olacak.

İkizler burcu erkeklerin birkaç acil toplantı veya randevusu olacak. Sizi rahatsız eden sorunları veya sorunları gidermek için her fırsatı kullanın.

YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

DMCA.com Protection Status