İkizler Burcu Erkeğinin İlgisini Çekmenin Yolları

İkizler burcu erkeğinin ilgisini çekmek oldukça zor bir durumdur. İkizler burcu erkeği yapısı gereği çevresi ile çok fazla ilgilenmez. Bu nokta da son derece yüzeysel davranır. Bu yüzeyselliği sebebi ile de konuştuğu görüştüğü birini dakikalar sonra unutabilir. Bu nokta da ilgisini çekebilmek aklında kalabilmek oldukça zor bir konudur.

İlgisini çekmek adına ilk olarak ikizler burcu erkeğinden uzak durmalısınız. Uzak ve mesafeli duruşunuz ile ilgisini çekmeniz oldukça muhtemeldir. Sürekli ilgi görmek onun yapısında olduğu için etrafında ki ilgili kızlar onun ilgisini çekmez. Sizin uzak ve mesafeli duruşunuz gözünden kaçmayacaktır. Bu noktadan sonra kaçamak bakışlar ile onu göz hapsine almalısınız. Saniyelik göz göze gelmeniz durumunda film kopacaktır.

Bu aşamadan sonra onun ilgi alanına girdiniz demektir. Ancak kimi zaman bu çabalar da ikizler erkekleri için yeterli olmayabilir. Özellikle bunları zamanında göz ardı etti iseniz ilginizi bir seferde olsa belli etti iseniz artık bu numaralar ona sökmeyecektir. Bu sebepten daha farklı yaklaşmalısınız.

İlgiyi bir anda kesmek yerine yavaş yavaş elinizi ayağınızı onun hayatından çekin. Son derece ayrıntıcı olan ve hayatı ayrıntılarda yaşayan ikizler erkeği bu azalan ilgiyi fark edecektir. Sizden gördüğü ilginin azalması onu huzursuz ve tedirgin eder.

Özellikle bu durumun nedenini kestiremiyor ise daha da deliye döner. İlgi görmedikçe sizin üzerinize daha da düşecektir bu durum onun ilgisini çekecek ve artık aklında yer edineceksiniz. Kaçan kovalanır taktiğinin ardından artık yavaş yavaş yeniden ilginizi belli edebilirsiniz.

Kovalamaktan yorulduğu anda gördüğü ilgi onun için son derece önemli olacaktır ve artık tüm ilgisi sizin üzerinizde olacaktır. Ufak oyunlar ile ikizler burcunun ilgisini çekerek güzel bir aşka adım atabilirsiniz.

Bakınız: İkizler Burcu Erkeği ile Nasıl Konuşulur?

YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

DMCA.com Protection Status