İkizler Burcu Erkeğini Peşinden Koşturmak İçin Ne Yapmalı?

İkizler burcu burç grupları arasında en ele avuca gelmez, çapkın burçtur. Değişken karakterleri, karşısındakini umursamaz halleri ile bir ” işkence ” haline dönmeyi çok severler. İkizler burcu erkekleri genellikle herkesin peşinden koşmasını beklerken, kendileri bir adımı dahi çok görürler ve sürekli olarak kaçan kovalanır mantığı ile kaçmaya eğilimlidirler.

Bu yazımızda sizler için ikizler burcu erkeğini peşinden koşturmak için ne yapılmalı bu konu hakkında bilgilendirme sağlayacağız.

İkizler burcu erkeğini peşinizden koşturmak için yapılacak en iyi taktik onun değişken karakterini oynamaktır. Şöyle ki bir gün çok yakın davranırken bir gün onu tanımıyor gibi hareket edin. Sürekli olarak aklını bulandırmayı deneyin. Beni seviyor deyip tam olarak kendini bıraktığında, bir anda uzaklaşmayı deneyin.

Ona bu kadar yakınken uzak davranmanız kendini boşlukta ve yalnız hissetmesine sebep olacaktır. Bunun sonucu olarak da siz uzak durduğunuz her an sizin peşinizde dolaşmaya başlar. Elbette ki bu sizin için biraz zor olacaktır.

Ancak unutmayın ki ikizler burcu erkeğinin karakteri tam olarak bu noktada çevrelenir. Kendi de aynı durumu uyguladığı için bir zaman sonra sizi anlayacaktır. Bu süreçte de eski günlerde gösterdiniz yakınlığı asla ama asla göstermeyin. Sadece uzak durun, mesajlarıma geç cevap verin, buluşmak istediğinde reddedin, bu durumda eski ilgiyi göremeyen ikizler burcu erkeği o ilgiyi özleyecek ve şüphesiz ki peşinden koşacaktır.

Ancak bu süreçte hemen ikna olmamaya bakın. Çünkü siz ama yüzünüzü döndüğünüz an ya kaçan kovalanır taktiği ile sizden uzaklaşacaktır. Bir süre peşinizden koşmasına izin verin. Ancak bu süreci çok fazla uzun tutmamaya da özen gösterin.

İkizler erkeği çabuk sıkılan bir burç olduğu için bu sürecin uzun tutulması halinde sizden vazgeçebilir. Tam olarak bu noktada aradaki dengeyi sağlamak sizin göreviniz.

Bakınız: İkizler Burcu Erkeğini Süründürmenin Yolları

YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

DMCA.com Protection Status