İkizler Burcu Erkeğini Nasıl Elimde Tutarım?

Eğer arkanızda kaya gibi duracak, sırtınızı yaslayabileceğiniz bir erkek arıyorsanız, onun yakınından bile geçmemenizi tavsiye ederim. İkizler burcu erkeği sahnede bu tür rolleri hiç sevmez. Çok değişken ve hareketli bir yapıya sahiptir. Bu ikili ilişkilerinde de aynıdır.

Öyle bir zaman olur ki bir bakmışsınız sevgiliye hasrettir. Bazen annelik görevini yapmanız gerekir. Bazen çok iyi bir dost, öyle bir dönem gelir ki sevdiğini, dostunu bu acımasız dünyadan koruma dürtüsü alevlenir. Anlayacağınız ikizler erkeği emin olun sizi çok yoracaktır. Devamlı ilgi odağı olmak ister.

Hayatında devamlı yenilik ister. Onu elinizde tutabilmek için her daim onu heyecanlandırmanız gerekir. Çok çabuk sıkılan bir yapıya sahip olduğu için sıkıldığında hemen uzaklaşacaktır. Genel olarak uçarıdır, havaidir.

İkizler erkekleri ile özel arkadaşlıkları olanlar sabırlı ve her daim temkinli olmalıdır. Çünkü karşı cinsle özellikle zeka yarışı yaparak flört etmeyi tercih eder. Onunla başa çıkabilmek için çeşitli rollere bürünebilmeyi göze almalıdır.

Hatta elde ettiğiniz zamanlar bile her an heyecanının biteceğini göz önünde bulundurarak çeşitli rollerle mutlu olmasını sağladığınız sürece sizi mutlu edecektir. Ancak çok yönlü düşünerek hareket etmelisiniz. İlginiz ile ve cazibenizle hatta heyecan veren farklı tavırlarınızla ikizler burcu erkeğini elinizde tutabilirsiniz. Ama onunla kesinlikle kavga etmeyin. Tartışmaya girmeyin.

Özellikle kıskançlık hiç yapmayın. Gürültü, patırtı, ukalalıktan hoşlanmaz. Gözyaşı ve kıskançlık gösterilerinden nefret ederler. İnce bir detay daha iletelim. Onunla maddi konularda da kesinlikle ısrarcı olmayın. Kendilerini baskı altında hissederler.

Kapana kısılmış hissederler ve ne konuda olursa olsun asla baskıya dayanamazlar. Böyle bir durumda çok mükemmel olan bir birlikteliğiniz bile olsa arkasına bile bakmadan kaçacaktır. Onlar için geç olgunlaşır demeyeceğim, asla olgunlaşmasını beklememenizi tavsiye ederim. Emin olun çok eğlenceli ve yaşanılacak bir erkektir. Ancak olduğu gibi kabul edebilirseniz.

Bakınız: İkizler Burcu Erkeği ile Uzun Ömürlü İlişki Olur Mu?

YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

DMCA.com Protection Status