İkizler Burcu Erkeği Sevgililik Hayatı Nasıldır?

Onunla sevgili olma düşünceniz var ise ve bu süreçte neler yaşayacağınızı merak ediyor iseniz öncelikle her duruma ve her olaya hazır olmalısınız. İkizler erkeği çok yönlü kişiliği ve ani tepkileri ile sizi şaşkına uğratabilir, hatalı bir durum da laf cambazlığı ile size özür diletebilir ve bunun yanı sıra kimi zaman sorumsuzluğu ile de sizi canınızdan bezdirebilir. Tüm bunlara katlanabilirim ve savaşabilirim diyorsanız sevgililik hayatınızda başarılar dileriz.

İlk zamanlar oldukça naif ve dikkat çekici olan ikizler erkekleri tarzı ile sizi büyüleyecek ve kendine aşık edecektir. Bir ortama girdiği zaman eğlenceli sohbeti ile herkesin dikkatini çekmesi de oldukça hoşunuza gidecektir. Ancak zamanla bu ortamlar da sizi yermesi, sizin üzerinizden espri arayışına girmesi sizde rahatsızlık uyandıracaktır.

Bu aşamada ki uyarıları çok dikkate almadan göz ardı edecektir. Siz bu durum karşısında sabır gösterdikçe o zaman içinde bu huyundan vazgeçebilir. Bu nokta da zor bir süreç yaşayabilirsiniz. Sonra ki aşama ise tavırlara alışma aşamasıdır.

Ani duygu değişiklikleri ve çok yönlü kişiliği karşısında şaşkına dönebilirsiniz. İkizler burcu erkeği bir gün ona güzel gelen hareketlerinizi diğer gün yanlış bulabilir, çok beğendiği elbisenizi birkaç gün sonra gördüğünde yerebilir bunun yanında bir gün kıskanıp diğer gün çok çağdaş duruşundan bahsedebilir.

Tüm bunlar sizi şaşkına uğratsa da eğer seviyor iseniz bu durum zaman içinde sizi rahatsız etmeyecektir. Bu nokta da tepki gösterdiğiniz de, kendisi de bu durumdan muzdarip olduğunu belirtse de hatta değişmek adına çaba gösterse de hiçbir faydası olmayacaktır.

Eğer ki bu aşamayı da geçtiyseniz geriye sorun olarak tek bir nokta kalıyor. İkizler burcu erkeğinin sorumsuzluğu. Sorumsuz tavırları zaman içinde düzeldiğinde artık güzel bir ilişki yürütebilirsiniz.

Bakınız: İkizler Burcu Erkeği İlişkide Nelere Önem Verir?

YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

DMCA.com Protection Status