İkizler Burcu Erkeği Sevgili Seçerken Nelere Dikkat Eder?

Öncelikle, ondan bahsediyorsak, gizemden de bahsetmeliyiz. Tipik özellikleri arasında çoğunlukla gizlilik, gizem duygusu vardır. Yani, kolay ulaşabildiği şeyleri sevmez, biraz zorlanması lazım. Bunun yanında karşısındaki gizemli olursa bundan pek haz etmez ama yine de bir zaafı vardır.

Fiziksel özelliklere de aslında baya bir önem veriyordur, yani kendinize bakmanız şart. Aynı zamanda çok bilgili ve kültürlü bir yapısı da vardır, bu yüzden ilişki yaşayacağı kişinin de öyle olmasını bekler, pasif değil aktif olmasını ister.

Aslında, ikizler burcu erkeğinin en önemli özelliği de karşı taraftan sıkılmayı hiç mi hiç sevmez, yapısı gereği çok rahattır, özgürlükçüdür. En ufak bir sıkma eylemi gösterdiğinizde kuşu da yuvadan uçurabilirsiniz.

Eğer; ben çok kıskancım, nereye gitse bana haber verecek, bensiz dışarıdasın demek’ gibi klişe lafları çok kullanırım, benim ilişki anlayışım bu yönde dersiniz, bu burç sizin için tamamen yanlış bir seçim olacaktır emin olun.

İkizler erkeği aslında çok ta duygusal bir mod da olmaz çoğu zaman, eğer siz karşı taraftan romantizm beklerim derseniz, biraz hayal kırıklığına uğramış olursunuz diyebiliriz. Bunun yanında ikizler erkekleri gülmeyi, güldürmeyi de çok severler. Eğer komik bir yapınızın olduğunu düşünüyorsanız o zaman bir şansınız var demektir.

İkizler burcu erkeği gerçek aşkı bulmak için sürekli bir arayış içindedir ve bulana kadar da durmaz. Bu yüzden birçok kadınla beraber olabilir, her ne kadar başka gözler onun bu huyunu çapkınlık olarak ta görse, o sadece aşkı bulmak, karşısındakini bu yüzden tanımak istiyordur. Ne zaman ki bulduğuna inanır zaten o zaman evlilik kararını verir ve mutluluğu, aşkı yakalarlar.

Bakınız: İkizler Erkeğinin Sevgilisi Olmak Nasıl Bir Şey?

YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

DMCA.com Protection Status