İkizler Burcu Erkeği Neden Terk Eder?

Bu burç erkeğinin terk etme nedenlerine baktığımızda karşımıza uzunca bir liste çıkmaktadır. Sebepsiz yere de terk edebileceği gibi size sebepler sunarak da terk etme yolunu tercih edebilir.

Güven problemi yaşadığı an terk eder.

Eğer aranızda bir güven problemi yaşanıyor ise ilişkinizin ömrü uzun olmayacaktır. En küçük meseleler ve olaylar ikizler burcu erkeğinin aklında soru işaretleri bırakacak ve sizden soğuyup terk etmesine neden olacaktır.

İlişkiniz de güven sorunu yaşanmamasına rağmen bu sebeple terk ettiğini belirtiyor ise yüksek ihtimalle kendi iç dünyasında ki güven hesaplaşması sebebi ile bir ayrılık yaşanıyor demektir. İlişkiye çok fazla yansıtmasa da kafasında kurduğu dünya da güvensizlik sorunu ile karşı karşıya kaldığı için terk etme yolunu seçebilir.

İlişki de heyecanın bitmesi ilişkiyi de bitirir.

İkizler burcu erkeği için ilişki de heyecan konusu oldukça önemlidir. İlk dönemde ki cicim ayları ve heyecan son bulunca onun için ilişki kavramı sıkıcı gelmeye başlar. Durağan bir ilişki dönemin de ikizler erkekleri kaçmayı tercih eder ve yolu terk etmekte bulur. İlişkiniz eski heyecanını kaybediyor ise ayrılık çanları çalıyor demektir.

İlişki de ki sevginin son bulması ile ilişkiyi bitirir.

Eski aşk ve sevgiyi göremediği zaman ikizler erkeği için her şey bitmiş demektir. Artık onu hiçbir anı hiçbir yaşanmışlık o ilişki içinde tutamaz. Bu sebepten en doğru seçimin ayrılık olduğu kanısı ile terk etme yolunu seçer ve gider.

Ancak tüm bu sebeplerin yanı sıra onun taşıdığı özellikler sebebiyle, ani duygu değişiklikleri ve çift karakterli yapısı nedeni ile ortada hiçbir sorun yokken de terk etme yolunu tercih edebilmektedirler.

Bakınız: İkizler Burcu Erkeği Sevdiğinden Vazgeçer Mi?

YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

DMCA.com Protection Status