İkizler Burcu Erkeği Neden Susar?

İkizler burcu erkekleri diğer burçlara göre biraz farklı karakterdedir. Hayat görüşleri olsun, bunun yanı sıra hayata bakış açıları olsun bu burcun erkekleri bambaşka bir kategori içinde değerlendirilebilir. Bu yazımızda sizler için ikizler burcu erkeği neden susar bu konu hakkında bilgilendirme sağlayacağız. Eğer sizde bir ikizler erkeği neden susar, sessizliğe neden bürünür merak ediyor iseniz doğru yerdesiniz demektir.

İkizler burcu erkeğinin susmasının altında birçok farklı sebep yatmaktadır. İkizler erkekleri genellikle karşılarında ki insandan şüphe duyduklarında susmaya meyilli olurlar. Onlar için insanlara güvenebilmek zor bir konudur.

Güven duymadıkları insanla iletişime geçmek onlara ters bir durumdur. Bu nedenle içlerinde size dair en ufak bir şüphe söz konusu ise bu noktada uzaklaşmayı ve susmayı tercih ederler. İçlerinde büyük fırtınalar kopsa da size bunu belli etmez, dışarıdan sadece sessizliklerini ve suskunluklarını gösterirler.

Bu nedenle eğer karşınızda bir ikizler burcu erkeği sessizliğini koruyor ve suskunluğa bürünüyor ise geçmiş günleri bir gözden geçirmenizde fayda vardır. Bu sayede neye güvenmediğini, neyin ona rahatsızlık verdiğini kolaylıkla idrak edebilirsiniz.

Oldukça neşeli bir o kadarda konuşkan hatta arkadaşları arasında geveze olarak nitelendirilen ikizler burcu erkeğinin susmayı pek hayra alamet bir durum değildir. Bu suskunluğun altında yatan derin bir sorun elbette ki mevcuttur. Bu noktada ikizler burcu erkeğinin bir susma nedeni de size karşı yaptığı bir hatadan ötürüdür. Bu noktada bir aldatma, yalan söz konusu olabilir.

İkizler burcu erkekleri yalanlarını çok iyi gizleseler de bunu uzun süre tutabilecek yapıda değillerdir. Genellikle sorunları çözemeyince derin bir suskunluğa bürünerek içlerine kapanır ve pek konuşmazlar. Kısacası bir ikizler burcu erkeği susuyor ise aman dikkat diyelim!

Bakınız: İkizler Burcu Erkeği ile Nasıl Konuşulur?

YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

DMCA.com Protection Status