İkizler Burcu Erkeği Neden Kaçar?

Özgürlüğün göbek adı olan ikizler burcu erkeği her türlü insan ilişkilerinde de yine aynı şekilde özgürlük isterler. Kendi düşüncelerine düşkünlerdir. Ancak karşılarındaki insanın özgürlüklerini kısıtlamayı severler bu yüzden başkalarının özgürlüklerinin kısıtlanabildiği ve kendi özgürlüğünü sonuna kadar yaşayabilecekleri bir ortama dahil olmak isterler bu durumun sağlanmaması kaçmalarına sebep olur.

Ayrıca bir insana veya bir olaya bağlanmaktan çekinirler. Hatta korkarlar. Aşık olmak onlara göre değildir. Aşık olduğunu anladıkları zaman arkadaşlıklarını bitirme yoluna girerler.

Düşkün olduğu özgürlük beraberinde insanların onları sahiplenme duygularından oldukça rahatsızlık hissederler. Hayattaki tek amaçları eğlenceye ve kendi isteklerini yapmaya yöneliktir ve dışarıdan gelecek olan müdahalelere katlanamazlar. Bu şekilde sürekli müdahale içerisinde bulunacak insanlardan kaçınırlar.

İkizler burcu erkeği sözünün dinlenmesinden ve bulunduğu yerde dikkatleri üzerine çekmekten çok hoşlanır. Kendini belli etme çabaları vardır. Bu şekilde mutlu olurlar. Eğer karşılarında kendilerinden daha baskın veya daha üstün birileri varsa öyle bir yerde bulunmak istemezler. Çünkü ikizler erkekleri kendisini hep üstün hisseder. Aslında öyle değiller. İkizler erkeği başarı konusunda geri kalır.

Gerçeği kabullenmezler. Hissettiği üstünlük ne yazık ki girdiği farklı ortamlarda yada ikili ilişkilerinde yerini hayal kırıklığına bırakabilir. Bu sebeple kendilerini en iyi hissedebilecekleri ortamda bulunmak ister. Eğer şartlar onun istediği gibi ilerlemezse bu gibi durumda ve bu gibi ortamlarda bulunmak istemezler, kendi üstünlüklerini bastıracak, gerek başarı açısından gerekse güzellik açısından, kişilerle iletişimden kaçınırlar.

Ciddi konularda paylaşım yapılabilecek bir yapıda değillerdir. Her konu için yorumları elbette vardır. Ancak onlar olayın alakasız kısmıyla ilgilenirler ve bu yüzden ciddiyetten kaçarlar. İster ailevi olsun ister sevgilisiyle ilgili olsun bu tarz konulara benim derdim değil diyerek burun kıvırırlar.

Bakınız: İkizler Burcu Erkeğini Nasıl Elimde Tutarım?

YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

DMCA.com Protection Status