İkizler Burcu Erkeği Neden İlgisiz?

Bir ilişkinin direği sevgi, saygı, aşk ve güvendir. Bunlar varsa bir ilişkide beraberliğin kalanı çok da zor değildir. Elbette arada kavgalar olur, fakat bunlar aşkın tuzu biberidir. İlgi ise bunları destekleyen diğer unsurdur. Eğer bir ilişkide ilgi yoksa sevgi ve aşk zarar görmeye başlayacaktır. Bu durum da ilişkiyi bitirecek sorunlar yaratacaktır. İlişkide ilgiyi tek tarafın göstermesini beklemek oldukça saçma bir durumdur. İlgi iki tarafında göstermesiyle güzel olur.

İkizler burcu erkeğinin ilgisiz olması konusuna ise çok katılmadığımı söylemek istiyorum. Daha doğrusu bazı durumlarda mümkün olduğunu fakat her zaman geçerli olmadığını belirtmek istiyorum. Çünkü ikizler burcu erkeği yeri geldiğinde oldukça ilgili olabiliyorken yeri geldiğinde yüzünüze bile bakmayabiliyorlar.

Tabi bunun da birçok sebebi var. Mesela kısa süreli bir durumsa, normalde ilgili bir bireyse biraz araştırma yapmanız gerekebilir. Belki o dönem bir sorunu, sıkıntısı olabilir. Bu durumda kendini size vermemesi doğal karşılanabilir. Hatta ona bu konuda yardımcı olmaya çalışmanız, onun gözünde daha da değerli olmanızı bile sağlayabilir.

Diğer yandan bu ilgisizlik sürekliyse dönüp kendinize de bakmanız gerekebilir. Çünkü ikizler erkeği ilgi gösteren kadınları severler. İlgi göstermemelerinin nedeni kendilerinin de yeterince ilgi görmemesi olabilir.

Bu durumda ona göstereceğiniz biraz ilgi mesela hoş bir akşam yemeği bile onun size ilgisinin artmasına neden olabilir. İkizler burcunun diğer sevdiği şey ise gizem. Onlar biraz araştırmacı ruha sahip erkeklerdir. Bu sebeple siz ne kadar gizemli olursanız o da sizi o kadar çözmeye çalışır.

İkizler erkekleri, sizi araştırır, öğrenmeye çalışır. Haliyle de bu durum onun size olan ilgisini arttıracak, ilgi göstermesine neden olacaktır. Bu sebeptendir ki eğer partneriniz ilgisizse biraz kendinize bakmanız gerekebilir.

Bakınız: İkizler Burcu Erkeğinin İlgisini Çekmenin Yolları

YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

DMCA.com Protection Status