İkizler Burcu Erkeği Neden Aldatır?

Aldatmanın hiçbir zaman haklı bir sebebi bulunmamaktadır. Aldatmak her zaman için karakter zayıflığının bir göstergesi olarak karşımıza çıkmaktadır. Hiçbir zaman için haklı bir nedeni olmasa da nedenler arkasına kimi zaman için sığınanlar olabilmektedir. Bu nokta da onun arkasına sığındığı nedenlere baktığımızda uzunca bir liste karşımıza çıkar.

Sebepsiz yere aldatan ikizler burcu erkeği,

Ruh dünyasının karmaşası ve bununla birlikte ani değişen duyguları sebebi ile ortada hiç bir sebep yokken, hatta her şey mükemmel ilerlerken bir anda aldatılma gerçeği ile karşı karşıya kalabilirsiniz. Evet sebepsiz yere aldatabilen burçlar arasında ilk üçte yer alan ikizler burcu erkeği bu konuda oldukça acımasızdır.

İlişki heyecanını yitirdiği için aldatan ikizler burcu erkeği,

İlk dönemde ki heyecanın ve cicim aylarının son bulması ile birlikte ikizler burcu erkeğinin gözü dışarı kaymaya başlar. Yeni heyecanlar arayışına giren ikizler erkeği adrenalin yaşamak adına aldatmaya meyil eder ve eninde sonunda aldatır. Karşı tarafa beslediği herhangi bir aşk olmasa da sırf heyecan yaşamak adına böyle bir deneyim yaşayabilir.

Eskisi kadar sevmediğini ya da sevilmediğini düşündüğü anda aldatan ikizler burcu erkeği,

İlişkisine genel bir çerçeveden baktığında artık eskisi kadar sevmediğini düşündüğü anda yeni bir aşk adına yeni limanlara yol alabilmektedir. Bunun tam tersi durum ise sevilmediğini anladığı anda da yaşanır. Karşı tarafın ilgisinin azalmasını bile sevgi eksikliği olarak görür ve yeni bir aşk adına aldatma yolunu tercih edebilir.

İlişkiyi bitirmek adına cesareti olmadığı için aldatan ikizler burcu erkeği,

Belki de en acınası halde olan erkektir. İlişkisini bitirmek için konuşma yapmaya cesaret bulamayan ikizler erkekleri aldatma yolunu tercih ederler. Bu şekilde ilişkiyi sonlandırmak daha kolaylarına gelmektedir.

Bakınız: İkizler Burcu Erkeği Eşine Sadık Mı?

YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

DMCA.com Protection Status