İkizler Burcu Erkeği İyi Bir Baba Olur Mu?

Aslında bu soruya kendime bakıp cevap vermeyi ben de çok istiyorum. Çünkü bir ikizler burcu erkeğiyle dokuz senedir beraberim ve okullar bitince biz de inşallah kendi yuvamızı kuracağız. Fakat çevremdeki ikizler burcu erkeklerine bakarak, ya da nişanlımla konuştuklarımızdan faydalanarak aslında bu konu hakkında size net analizler yapabilirim.

Öncelikle eğer ikizler burcu erkeğiyle evlenmişseniz muhtemelen oldukça renkli bir ilişkiniz var demektir. Çünkü ikizler burcu erkeği oldukça seçicidir ve eğer evlenmeye karar verdiyse aradığını bulmuş demektir. Bu sebeple sizi tebrik ederim.

İyi bir baba olur mu sorusuna gelirsek. Biraz delidir ikizler erkekleri, çok renkli bir karakterleri vardır. Onun için de şunu söyleyebilirim ki eğer oğlunuz olursa evdeki deli sayısı ikiye çıkabilir. Çünkü oğlunuzu da kendine benzetecektir. Yine de oldukça tatlı bir tabloya hazır olun. Onu alıp yemeklere götürecek, oradan oraya gezdirecektir. İkinci plana düştüm diye alınmayın sakın.

Kız çocuğunuz olursa ise aşırı korunup kollanan, her istediğini aldıran, tam anlamıyla evde prensesler gibi yetişecek bir çocuğunuz olacaktır. Hatta bazen bu korumacılık onu bunaltabilir bile haberiniz olsun. Çünkü bu durumda araya girmeniz ve olayları sakinleştirmeniz gerekebilir.

Her şekilde ikizler erkeği iyi bir baba olur. Çünkü bu burcun erkeği genel olarak sevmek için yaratılmış, içleri güzellik dolu bir burçtur. Tabi aralarında kötüleri de yok mu? Elbette var. Fakat genel itibariyle sevdiği şeyi tam seven bir burç ikizler burcu.

Seviyor gibi görünmezler, seviyorlarsa seviyorlardır. Bu kadar basittir onlar için. Tabi muhtemelen oldukça şımarık yetişmesi mümkün olan çocuklarınız olacaktır. Burada da iş size düşüyor. Çünkü çocukları bazen disipline sokmak gerekir. Burada da sizin yapacağınız hamleler büyük önem taşıyor.

Bakınız: İkizler Burcu Erkeği İyi Bir Eş Olur Mu?

YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

DMCA.com Protection Status