İkizler Burcu Erkeği İnatçı Mı?

Bu konu aslında baya tartışmaya açık bir konu. Yazarken üstünde baya düşündüm fakat kesin bir kanıya bir türlü varamadım maalesef. Sonra düşününce şunu fark ettim. Adı üstünde ikizler burcu değil mi? Haliyle de bu konuda iki farklı görüşümün ve tespitlerimin olması doğal değil mi?

Sonuçta bu durum da insandan insana değişebilir. Buna karar verince makalemi de yazmaya karar verdim. Bu kadar kafamın karışma nedeni ise çevremdekileri farklılığı. Mesela çevremde çok inatçı ikizler erkeği var. Bu prototipteki ikizler burcu erkeği genel olarak, çevresindekini hayattan bezdiren, bir konuda karar kıldı mı asla geri dönüşü olamayan, bildiğini okuyan ve kendi bildiğinden asla taviz vermeyen insanlar.

Onlar için tek doğru kendi bildiği olup genel olarak başka fikirlere kapalı olurlar. Mesela arkadaşlarınızla hafta sonu sinemaya gitme planı yaptınız ve yaparken ona sormayıp, sonradan söylediniz.

Eyvah ki ne eyvah! Hemen başlarlar: ”Bana sormadan niye plan yapıyorsun, beni niye adam yerine koymuyorsun? ” diye kızmaya. Sonra da gitmeni istemiyorum, gitmeyeceksin diye tuttururlar. Gidersen ayrılırız gibi bir tehdit kadar bile işi götürebilir, hatta gerçekten giderseniz ayrılabilirler. Aman ha siz sakın bu gibilere prim vermeyin.

Sizin sağlam olan iradenizi görünce emin olan kendi kararlarınızı verebilecek bir insan olduğunuzu anlayacaklardır. Yoksa hayat boyu sizin üzerinizde inatlarıyla baskı uygulamaya kalkacaklardır. Bir de diğer prototipte gördüğümüz ikizler erkekleri var. Bunlar gayet uyumlu, sakin, her şeye ılımlı yaklaşabilen insanlar.

Bu tipte olan erkeklerle anlaşmak genelde çok daha kolaydır. Çünkü onlar insan kırmayı sevmedikleri için her konuda ellerinden geleni yaparlar. Bilmiyorum belki onların içinde de kızgın bir boğa yatıyor olabilir. Bu sebeple çok da üstlerine gidip uyuyan devi uyandırmamakta fayda vardır.

Bakınız: İkizler Burcu Erkeği Zor Mudur?

YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

DMCA.com Protection Status