İkizler Burcu Erkeği Gurur Yapar Mı?

Aşk hayatında hep bir adım geridedir bunun nedeni beğenilmek arzulanmak istemesidir, inatçı ve kibirli bir tarzı vardı. Burnu yere düşse eğilip almaz denir ya işte ikizler erkeği tam olarak budur gurur konusunda evet gururludurlar, fakat iş aşka gelince bir dönüp bakarlar geriye eğer gerçekten seviyorsa gururu ve inadı bir kenara atabilir ama yine de her zaman hatanızı yüzünüze çarpmak için hazırda bekler.

İlgi beklemeyin çünkü o istediğinde ilginin alasını gösterir fakat istemediğinde ise bilin ki ilgiyi de sevgiyi de siz göstereceksiniz.

Eğer ona değersiz hissettirirseniz kuş olup uçar elinizden. Bu burcun kadında da erkekte de aynıdır aslında eğer sizi seviyorsa kabullenilmesi çok zor olan şeyleri bile kabullenebilir ama eğer içinde birazcık bile şüphe varsa asla size geri dönmez bunun adına artık gurur mu inat mı denilir bilinmez bir anda sizi bırakabilir. Bir anda da hemen yepyeni taptaze bir aşka yerken açabilirsiniz.

İkizler burcu erkeğiyle aşk hayatı inişli çıkışlıdır bir gün hatta bir saatiniz dopdolu harika geçerken bir saat sonra bir anda ayrılabilirsiniz anlaşılması zor olan burçlardan biridir ama gerçekten aşkı yaşamak istiyorsanız ikizler burcu erkeği gerçekten tutkulu bir aşık olabilir gurur inat öfke aşk tutku hepsini bir arada yaşayabilirsiniz.

İkizleri erkekleri tehlikeli ve yasak bölge gibi gizemli ama bir hayli dopdolu bir aşk ama yine de fazla güvenmeyin gururu inada karıştırıp sizi üzebilir. Yanlış şeyler yapmaktan kaçının ve ilişkinizde dikkatli adımlar atmaya özen gösterin çünkü zaten inatçı bir karakteri vardır gurur yapınca asla geri dönüşü olmayan yollara girer ve uzaktan sadece bakmakla yetinirsiniz sizi çok sevse bile affetmesi çok zordur.

Bakınız: İkizler Burcu Erkeği Dengesiz Midir?

YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

DMCA.com Protection Status