İkizler Burcu Erkeği Eş Seçerken Nelere Dikkat Eder?

Onun dikkatini çeken bayanlar genel olarak çok zarif, narin, her konuda sohbet edebileceği, aynı zamanda gayet şık olanlardır. Bu tarzda olan bayanlara, mumun alevine yönelen pervane gibi yaklaşırlar. İkizler erkeği için çekici bayan uzun boyalı tırnaklar, takma kıvrık kirpikler, hokka gibi bir burun değildir. Partneri olacak bayanın kendisine uyum sağlamasına dikkat eder.

Partneri her daim  değişken ruhuna ayak uydurmalıdır. Aynı zamanda erkeğinden daha çevik ve pratik zekalı olması kendisi için büyük avantajdır. Hayatın rutin işleyişi ile ilgili konuları; alış veriş, fatura ödeme gibi şeyler ona bırakılmamalıdır.

İkizler erkekleri fazla sıkıya gelemez. Kesinlikle kıskançlık yapmamalı, kıskanıyor gibi bile davranmamalısınız. Onların her daim etrafı kadınlarla çevrili bir erkek olacaklardır. Ama günün sonunda, parti çıkışında ya da kokteyl bittiğinde yanında olacağı, eve götüreceği kadın kendisi için ideal eş olarak seçtiği bayan olacaktır.

Kadınları etrafında toplaması için bir çaba göstermesine gerek yoktur. Eğer onu kadınlardan uzak tutmaya çalışırsanız, tabiri caiz ise yüzünde gülümseme olmayan Mona Lisa’ya benzeyecektir. İkizler burcu erkeği özgüveni yüksek olan, pratik zekalı kadını bulmuşsa eğer onu asla hayal kırıklığına uğratmaz, emin olun. Rahatlıkla elde edebileceği kadınlar genelde kova veya terazi burcu olan kadınlardır. Çünkü kova ve terazi burcu kadınları da tıpkı onun gibi değişkenliği severler.

İkizler burcu erkeğinin yanında ağır ve oturaklı bir bayan düşünemezsiniz. Anlık değişimler ve anlık kararlarla ilerleyen kadınlar idealleridir. En önemli noktayı tekrar hatırlatalım. Onun için şehrin en çekici güzel kadını olmak önemli değildir, her yönden mükemmelliği ararlar. Ve sonuç şudur; partnerinin hem seks hem de kafa yapısı bakımından kendisine hitap etmesini ister.

Bakınız: İkizler Burcu Erkeğini Nasıl Elimde Tutarım?

YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

DMCA.com Protection Status