İkizler Burcu Erkeği Dengesiz Midir?

Bu burç erkeği diğer burçlara göre biraz daha ilgi ve alaka ister. Onu bir bakışta anlayamazsınız. Bunun yanı sıra bir tek tavrı ile de onu yargılayamazsınız. Bir dakika önce ki siniri yahut neşesi bir anda silinir ve karşınızda bambaşka bir insan bulabilirsiniz. Bu sebeple ikizler burcu erkeği için dengesiz yakıştırması bir bakıma doğrudur. Şöyle ki bir ortam da kahkahalar ile gülerken dakikalar sonra tüm somurtkanlığı ile keyfinizi kaçırabilir.

Yahut bir ortam da hüngür hüngür ağlayan ikizler burcu erkeği dakikalar içinde ortamı şen kahkahalara boğabilir. Bu herkesçe dengesizlik olarak nitelense de bu durum aslında onun içinde bulunduğu fırtınalar ile ilgilidir.

Her derdini insanlara anlatmak yerine daha çok içinde tutmayı tercih eder ikizler erkekleri, sürekli içine attığı için de kendi içinde çözüm bulmaya çabaladıkça bir zıtlığa düşer ve o gözlerinin içi gülerken, gözlerinin içinde dakikalar sonra hüzün görebilirsiniz. Bu durumda dengesiz yaftası vurmak yerine onu anlama yoluna gidebilir ve içinde ki fırtınaları paylaşması adına onu cesaretlendirebilirsiniz. Ancak bu şekilde ikizler burcu erkeğinin hareketlerine ve söylemlerine anlam kazandırabilirsiniz.

Dışarıdan baktığınız da dengesiz olarak gördüğünüz bu burcun erkeğinin içinde ki fırtınalı dünyasına şahit olduktan sonra artık her tepkisinin nedenini anlayabilirsiniz. Ayrıca ona bu nokta da siz yardımcı olmalısınız.

Dengesiz tavırlara girmemesi adına ikileme düşürecek sorular sormamalısınız. Onu kenara sıkıştırıp sözleriniz ile iğnelediğiniz anda dengesiz tepkiler sergileyebilir. Bu nokta da büyük görev size düşüyor. Son derece net, açık ve kapalı uçlu sorular sorarak dengesiz tarafını dizginleyebilirsiniz. İç dünyasını tanıdıktan sonra tüm bu tavırlarına bir anlam yükleyerek aslında dengesiz olmadığının farkına varabilirsiniz.

Bakınız: İkizler Burcu Erkeği İlgisini Nasıl Belli Eder?

YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

DMCA.com Protection Status