İkizler Burcu Erkeği Çekingen Midir?

Tüm burçlar arasında en çekingen olmayan burçtur ikizler burcu. Özellikle ikizler burcu erkekleri dış dünya ile çok alakadar olurlar. Bir ortamda en çok konuşan kişi, tüm dikkatleri üzerine çeken kişidir ikizler burcu erkeği. Espritüel kişiliği son derece hareketli tavırları ile birçok insanın ilgisini saniyeler içinde çekebilirler.

Çekingenlik konusunu çoktan aşmış olsalar dahi bazı konular da ikizler erkeği çok çekingen hareket edebilmektedirler. Özellikle aşık oldukları anda çekingen bir kişilik yapısında bürünürler. Etrafa saçtıkları şen kahkahalar son bulur. Bunun yerine içine kapanık sakin bir hal alırlar.

Aşklarını itiraf etmek şöyle dursun konuşmakta bile çekinir ve sıkılırlar. Bu durum karşısında kendileri de şaşkına dönmektedir. Bu kadar dışa dönük yaşayan, toplum içinde rahatça hareket edebilen bu burcun erkeklerinin aşk konusunda çekingen tavırları oldukça ilginç karşılanmaktadır.

İkizler burcu erkeğinin çekingen olduğu bir diğer konu ise ihtiyacı olan bir şeyi isteme konusunda ortaya çıkar. Arkadaştan istenilen bir borç, anneden babadan istenilen para, karşıdaki insandan istedikleri konusunda çekingenlik yaşayabilmektedirler. Bu noktada süt dökmüş kediye dönen ikizler erkekleri adeta suspus olup çekingenlikte tavan yapan bir izlenim verirler.

Bu iki konu dışında bu burç grubunun çekindiği bir olay görmek oldukça zordur. Ağızlarına gelen lafı çekinmeden söylerler, bir olay karşısında haksızlığa uğradıkları anda tavırlarını net bir biçimde ifade ederler, toplum karşısında rahat tavırlar ile elleri cebinde konuşan birisi var ise muhakkak ikizler burcu erkeğidir.

Bilmediği bir ortamda ilk gerginliği atmak adına sohbete dahil olup çekingenlik adına tek bir tavır sergilemezler ve kısa zamanda ortamın neşesi olurlar. Bu sebeple ikizler burcu erkeğinin çekindiği bir anı yakalamak oldukça zor bir konudur.

Bakınız: İkizler Burcu Erkeği Zor Mudur?

YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

DMCA.com Protection Status