İkizler Burcu Erkeği Çabuk Unutur Mu?

Bunca ideal burç varken ikizler erkeğine mi denk geldiniz? Ve ayrıldıktan sonra unutamayan tarafsınız, onun unutup unutmadığını merak mı ediyorsunuz? Ne günah işlediğinizi de ben merak ediyorum o halde.

İkizler burcu erkeğinin unutma süresi yaşadıklarıyla doğru orantılıdır. Ona çok fazla güzel anılar yaşattı iseniz şayet, unutması kolay olmayacaktır. Çok değişken olan bu burç kendisinden de emin olamaz. Yani fikirleri çok değişkendir.

Ayrılığın ilk zamanları büyük bir rahatlama ve mutluluk yaşayabilir. Kamburlarını üzerinden attığını sanabilirler başta. Fakat zaman geçtikçe bu mutluluk yerini hüzne bırakabilir. Zamanla “oh be ” söylemlerinin yerini ” keşke ” söylemleri alabilir. Veya bu durum tam tersi de olabilir. Başta üzülüp unutamaz sonraları ise bu ayrılığın onlara iyi geldiğini düşünebilir.

Neşeli ve çabuk kaynaşan ikizler erkekleri çabuk başlayan ilişkilerini bir çırpıda bitirebilir. Ne olduğunu anlayamazsınız çünkü ışık hızıyla gelişebilir her şey. Doğal olarak bu durumda hemen unutabileceklerini söylememe gerek yok. İkizler erkeği aktiftir. Hareketli yaşamaktan çok hoşlanır. İlişki zamanlarında bu yaşamları çok engellenmişse eğer ilişki bittiğinde hemen o günlerine döneceklerdir. Bu ayrılık onlara çok iyi gelecektir. O günlerine dönmesiyle birlikte her şeyi unutmuş demektir.

İkizler burcu erkeği yeni insanlar tanımayı çok severler. Bu nedenle ilişki bittikten sonra sizin için risk demektir. Tanıdığı insanlar sizi hemen unutturabilir. Tabi tersi de olabilir. Dediğim gibi bu özellikleri sizin için risk. Bu saydıklarımın çoğu çabuk unutur demekti.

Fakat başta da belirttiğim gibi yaşadıklarınız boş değilse, beraber uzun bir zaman geçirmişseniz, birlikte gerçekten eğlenmeyi başarabildiyseniz, bir çok konuda birbirinizi tamamladıysanız ve özellikle de seyahati seven bu burçla değişik yerler gezip gördüyseniz onun için de sizin için de çabuk unutması söz konusu değildir. Geri döner mi orası tartışılır tabi ama saydıklarım doğrultusunda çabuk unutamaz diyebilirim.

İkizler burcu erkeği, ani ruh değişimleri ile bilinir. Aşk ve ilişkilerinde de bu özelliği oldukça ön plandadır. Kolay kolay aşık olmaz. Fakat gerçekten aşık olduğunda ise o kişiden vazgeçmez. İkizler erkeği, kendisine yapılan bir yanlışı asla unutmaz.

Unutmuş gibi görünse de her zaman aklının bir köşesinde kendisine yapılanlar bulunur. İkizler burcu, affetmez ama tamamen de hayatından o kişiyi çıkartmaz. Zamanla kendisine yaptıklarını ödetmeyi planlar ve onu acı çekerken izlemek ister.

İkizler erkeği, hayatı çok planlamadan yaşamayı tercih eder. Bu özelliğinden dolayı da içinden nasıl geliyorsa öyle davranır. Bunun için kimseden izin almaz ya da kimseye hesap vermez. İntikam almaktan çok hoşlanır ve kindar bir yapıya sahiptir. Ama bunu zamanla yapmaktan haz alır. Bir anda kendisine yapılanın karşılığında bir şey yapmak yerine, bunu zamana yayarak yapar.

İkizler burcu erkekleri ile anlaşmak genelde çok kolay değildir. Hangi olaya ne tepki vereceğini kestirmek oldukça zordur. Bu burç insanı, sevdiği insanı da kendisine yapılan yanlışları da kolay kolay unutmaz. Bu nedenle ona yaklaşırken her zaman temkinli ve dikkatli yaklaşmak gerekir. Onu kızdırmak, oldukça tehlikelidir ve sonunda ne olacağını kestirmek oldukça zordur. Bu nedenle ikizler burcu ile her zaman iyi anlaşmak yapılacak en mantıklı harekettir.

Hayatında prensip edindiği konularda asla taviz vermekten hoşlanmayan ikizler burcu, sahte insanlardan uzak durmaya çalışır. İkizler kişisi, radikal kararlar almadan önce üzerinde çok düşünür ve bunun için çok kritik yapar. Fakat aldığı kararların her zaman arkasında durmayı bilir.

Kimsenin hayatı ile ilgili söz sahibi olmasını istemez, buna izin de vermez. İnsanlara özel hayatını detayları ile anlatmaktan hiç hoşlanmaz. En yakınındaki insanın bile bir zaman sonra bunu kullanabileceğini düşünür.

Bakınız: İkizler Burcu Erkeği Umursamaz Mı ?

YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

DMCA.com Protection Status