İkizler Burcu Ağustos 2020 Aylık Yorumu

Aylık ikizler burcu yorumunuzda bu ay, sizin için önemli başarılar elde etme şansınız olacak. İhtiyacınız olan koruma ve şans size verilecektir, ancak kötüye kullanmayın. Bununla birlikte, kötü düşünülmüş yorumlara, başkalarıyla daha kaba iletişime, çatışmalara dikkat edin. Bu tür eylemler, akrabalarınız, arkadaşlarınız, meslektaşlarınız ve diğerleriyle ilişkileriniz için önemli bir test yapacaktır.

Ağustos, bir davaya girmek üzereyken zor bir ay olacak. Stresli durumlardan kaçınmayacak olsanız da, bu ay boyunca iş için uygun bir zamanınız olacak. Bu esas olarak, çalışmaları bazı belirli sorumluluklarla ilişkili olan İkizler temsilcileriyle ilgilidir.

Birçoğunuz birkaç gün evden uzakta olmanız gerekecek. Bu, boş zaman için hafta sonlarında veya akraba ziyaretiyle bağlantılı olarak olabilir. Bu ay boyunca, bir kişinin ikiyüzlülüğünden büyük ölçüde rahatsız olacaksınız ve etrafındaki insanları aldatmaya veya manipüle etmeye çalışacaksınız. Bu, onaylanmamanızı açıkça göstermenizi sağlayabilir, ancak yalnızca öfkeli kalabilir ve diğer daha önemli çıkarlarınızın yönlendirdiği durumu göz ardı edebilirsiniz.

Ağustos ayında, yakın akraba veya arkadaş çevrenizdeki bir kişiyle ilgili sorun yaşayacaksınız. Muhtemelen mal veya ev problemleri, ev aletleri veya araba ile ilgili problemleri olacaktır.

Bu, finansal ilişkilerin çözümü için hayırlı bir ay olacak. Belirli bir kişiden, bir devlet kurumundan veya bankadan para almak mümkündür. Bu ay boyunca Otherworld’den insanlarla ilgili daha fazla hayaliniz olacak ve bunun nedeni, size bazı mesajlar getirebilmeleri mümkün olduğu için hayatınızdaki güçlü yokluğu olabilir.

İster yalnız ister başka insanlarla yaşayın, acı dolu yalnızlık anları olabilir. Ağustos seyahat için hayırlı bir ay olacak ve büyük olasılıkla planlarınıza göre gelişecek. Hoş duygularla ilgili toplantılar veya ilginç, eğlenceli insanlarla toplantılar bekliyoruz. Bu ay boyunca sizden uzakta yaşayan insanlarla normalden daha fazla konuşacaksınız.

Ağustos ayında, birçoğu bir bonus, bonus veya başka bir kazancın, iyi yapılmış bir işle ilgili bir kârın veya başka bir taahhüt türünün tadını çıkarabilir.

YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

DMCA.com Protection Status