İkizler Burcu 2021 Para Yorumu

2021’de Merkür ve Venüs gezegenleri esas olarak İkizler’in mali durumunu etkileyecek. Zaten yılın başında bir miktar para biriktirerek yeni günler gireceksiniz. Mart 2021’de burç, Mars’ın mali durumunuz üzerindeki olumsuz etkisini anlatıyor. Mart ayında fazladan harcama bekleyebilirsiniz, ancak bu aile bütçesini çok fazla etkilemeyecektir.

Öte yandan, 2021’de aile bütçenizi iyileştirmek için daha uzun süreleriniz var. Merkür İkizler burcuna girdiğinden, daha iyi bir mali dönem geçireceksiniz. Bu, yakın birinden aile bütçenizi iyileştirme konusunda ilginç bir öneri alabileceğiniz Mayıs ayının başı olacak. Bu fikirle birkaç gün başa çıkabilirsiniz, ancak 9 Mayıs 2021’de bütçenizi artıracak yeni bir şey hakkında bir karar vermeniz gerekecek.

İkizler burcu için Burç 2021, bu bolluk ve finansal bağımsızlık dönemini öngörüyor. Aynı zamanda bir iş kurmak için ideal bir zamandır. Bu uygun dönem 2021 Temmuz ayının son günlerine kadar sürecek. Tatilinizi, hayatınıza huzur ve biraz da lüks getiren Merkür’ün Aslan ile işaretlendiği Ağustos ayında planlamalısınız.

Temmuz ayında, tasarruf ettiğiniz parayla ailenizle şımartabileceğiniz lüks bir dinlenme ve rahatlama için en iyi zaman. Eylül 2021’den itibaren finans istikrarlı olacak. Kasım 2021’in sonuna kadar herhangi bir ekstra masraf beklemenize gerek yok.

Ancak Yay burcundaki Merkür, sizi paraya yatırım yapmaya teşvik edecektir. Ancak bu uygun bir dönem değil. Yatırım planlarınızı, Merkür’ün Oğlak burcuna girdiği Aralık ortası için saklayın. Aralık ayında, kişisel gelişiminize yatırım yaparsanız ve parayı aile üyelerini öğrenmek, eğitmek veya desteklemek için kullanırsanız iyi olur.

YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

DMCA.com Protection Status