İkizler Burcu 2021 Önemli Tarihler ve Tutulmalar

2021 İkizler burcu ve yorumu, iktidardaki İkizler gezegeni Merkür’den güçlü bir şekilde etkilenecek. İkizler 2021, Merkür’ün hareketi için belirli tarihler de önemli olacaktır. Bu gezegenin hareketleri 2021 boyunca birkaç günü büyük ölçüde etkileyecek. Merkür’ün eylem, duygular ve aynı zamanda İkizler’in enerjisi üzerinde etkisi olacak. 2021, her İkizler’in İkizler burcu için 2021’in önemli tarihlerini iyi hatırlamasını istiyor.

01 Ocak 2021 – Merkür, Neptün gezegeni ile yer almaktadır. Bu dönemde hayatınızdaki herhangi bir değişikliğe karşı son derece hassas olacaksınız. Merkür ile altmış haldeki Neptün, güçlü bir alıcılık ve sezginin göstergesidir. Duygusal veya karmaşık bir sorunu çözecekseniz.

05 Ocak 2021 – Merkür Plüton gezegeni ile kavuşumda. Bu gün aşırı meraklı olacaksın. yeni iletişim biçimlerini keşfetmek ve daha dürtüsel davranmak için bunu kullanabileceğinizi söylüyor. Çevrenizdeki insanlar üzerinde güçlü bir etkiye sahip olacaksınız ve fikirlerinizi ve düşüncelerinizi ilerletme yeteneğine sahip olacaksınız.

08 Şubat 2021 – Güneş, Merkür ile kavuşuyor. Çok fazla zihinsel enerjiniz olacak. Gün sevdiklerin kollarında ve ailenin kollarında dinlenmeye yapılmıştır. Bir kutlama düzenleyin, oturun ve her zamankinden daha fazla gülümseyin. Günlük Burçlar 2021 Gemini, önemli görevleri diğer günlere ertelemenizi tavsiye ediyor.

14 Şubat 2021 – Jüpiter ile birlikte Merkür. Bu birleşim İkizler burcunun hayatına neşe ve mutluluk getiriyor. Bu transit sırasında istediğiniz başarıya ulaşabileceksiniz. Bu adımlar bugünlerde sevgiye ve anlayışa yöneltilecek.

15 Mart 2021 – Merkür Balık burcuna girdi. Merkür gezegeninin Balık burcunun altından geçişi ile İkizler’in sezgisi ve hayal gücü çoğalır. Başkalarının duygularını ve küresel ihtiyaçlarını anlamak da çoğalacaktır. 2021, öğrenmeye ve başkalarının duygularını izlemeye daha fazla odaklanmanız gerektiğini söylüyor.

24 Mart 2021 – Mars gezegeni ile dört evrede Merkür. Bu gün, hayatınızı etkileyebilecek dedikodulara dikkat edin. Ayrıca başkaları hakkında dedikodu yapmaktan kaçınmalı ve kendinizi gerçeği yaymaya daha çok adamalısınız. Bugün mantıklı kararlar verin ve yavaş yanıt verin.

17 Nisan 2021 – Merkür gezegeni, Pluto gezegeni ile bir kuadratürde bulunuyor. Bugün için içe dönük olmak daha iyidir. 2021, bugün başkalarından daha kolay başa çıkabileceğiniz daha fazla eleştiri öngörüyor. Bu yüzden bugün yalnız dinlenmek ve kendi benliğinizi algılamak için güzel bir gün.

29 Mayıs 2021 – Merkür Venüs ile kavuşumda. Bu gün boyunca sevgi dolu ve dürüst bir insan olacaksınız. İkizler sevdiklerine teslim olma ve fikirlerini, inançlarını dileme veya başkalarının tutumlarına katılma eğiliminde olacaktır. Bu dönem arkadaşlara tavsiye vermenin harika olabilir.

10 Haziran 2021 – İkizler burcunda Yeni Ay. İkizler, düşünceniz ve duygularınız arasındaki uyumu hissedeceksiniz. Bu gün, soğukkanlı davranmak ve duygusal problemlere karar vermek için mükemmel. Bugün hayatınızda yaptığınız değişiklikler bile olumlu bir geleceğe yol açacaktır.

11 Haziran 2021 – Güneş, Merkür ile ikinci kez kavuşuyor. Size zihinsel denge ve duygusal rahatlık getiren tekrarlanan geçişin tadını çıkarın. Bu günü esas olarak aile çevresinde geçirin.

11 Temmuz 2021 – Merkür’ün gezegeni Yengeç burcuna giriyor. İkizler 2021, günümüzde yüksek kaliteli bilgi ve yüksek kaliteli çalışma ihtiyacını anlatıyor. İşinizde daha derin olacaksınız ve bugün önemli bir şeyi başarıyla tamamlayabilirsiniz. Duygularınıza bir göz atın ve bunları çalışma alanında kullanın.

28 Temmuz 2021 – Merkür Aslan burcuna girdi. Bu transit ile esas olarak istenen hedeflere ulaşmaya odaklanıyoruz. Hayatınıza pozitif enerji çekme fırsatınız var. Olumsuz duygulardan kurtulmak istiyorsanız, bunları kağıda yazın ve geçmişten bu duygusal sorunları netleştirin.

01 Ağustos 2021 – Gezegen Satürn, Merkür’ün karşısındadır. İkizler, bugün beklenmedik üzüntülere dikkat edin diyor. Bu günü sevdiklerinizin yanında geçirerek üstesinden gelebilirsiniz. Bugün kelimenin efendisi olmayacaksınız, bu yüzden sessizliğin bazen altın olduğunu unutmayın.

19 Ağustos 2021 – Mars gezegeni ile birlikte Merkür. Bu bağlantıya gelince, aklınızın ve duygularınızın bağlantısını da hissedeceksiniz. İkizler 2021, bu gün boyunca gerçekten sevdiğiniz bir şeyin tadını çıkarmanızı tavsiye ediyor. Yüzünüzü gülümseten şeyler yapın.

09 Ekim 2021 – Merkür, Güneş ve Mars gezegeni ile kavuşuyor. Bugün ağlayabilirsin. Bu güçlü geçiş sırasında aynı zamanda hem üzgün hem de enerjik hissedeceksiniz. Güçlü enerjinizle üzüntünüzün üstesinden gelmek için iyi bir zaman. Unutmayın, bazen ağlamak en derin zihinsel temizlik gibidir.

05 Kasım 2021 – Merkür gezegeni Akrep burcuna girer. Bu transit sırasında merakımız katlanıyor. burç 2021 İkizler bu gün gerçeğin keşfini ve entelektüel tatmin arayışını kehanet ediyor. Etrafındaki sorunları anlamak isteyeceksiniz. Sorular sorun ve sizi tatmin edecek cevapları bekleyin.

13 Aralık 2021 – Merkür Oğlak burcuna girdi. Bu gün, bazı önemli görevlere dikkatlice odaklanmanız gerekecek. Bu geçiş iletişimi ve muhakemeyi çoğalttıkça, bugün tamamlamanız gereken göreve tamamen odaklanabilirsiniz.

19 Aralık 2021 – Dolunay İkizler burcunda. Bu mevsimde hayatınızda kendiliğindenlikle el ele gidecek değişim arzusunu hissedeceksiniz. Duygularınızı başkalarıyla paylaşın. İkizler 2021, o günkü duygular ve düşünceler arasında bir uyum öngörüyor.

YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

DMCA.com Protection Status