İkizler Burcu 2021 İş ve Eğitim

4 Mayıs 2021, yönetici gezegen İkizler Merkür burcuna girer. Burç, İkizler kariyeri üzerinde büyük etkisi olacağı için bu anı vurguluyor. 11.07.2021 tarihine kadar İkizler, haziran ayının ilk günlerinde yoğunlaşacak olan muazzam bir enerji hissedecek. Bu sezon iş açısından en iyisi. İkizler, 2021’in bu dönemi için tüm önemli iş değişikliklerini ve kararlarını planlamalıdır.

2021, İkizler’in bugünlerde anladıkları her şeyde başarılı olacağını biliyor. Mükemmel iletişim becerileri, güç, enerji ve karizma da her birinizin işini güçlendirecektir. Kendi işini düşünen İkizler iseniz, bu doğru zaman. 10 Haziran, İkizler burcunda bu burcun enerjisini önemli ölçüde etkileyen Yeni Ay geliyor.

2021, İkizler kişisel hedeflerini ve hayallerini işyerinde tamamlamaya başlamasını tavsiye ettiği zaman geliyor. İkizler çalışma alanında daha cesur olabilir ve hatta terfi veya zam isteyebilir. İkizler burcunun bu sezonda iletişim becerilerini geliştirmesi ve dolayısıyla başarılı çalışma müzakereleri ve toplantıları yapması beklenebilir.

Eğer önemli bir toplantı yapıyorsanız burç, bu süre boyunca onu saklamanızı önerir. Okuyan İkizler bile Haziran ayında büyük bir başarıya ulaşacak. Bu nedenle notları düzeltmek için en uygun zaman 10 Haziran ve bu tarihten 10 gün sonradır. İkizler bu yıl ikinci kez okuldaki çalışma pozisyonlarını, geçmişlerini ve hatta notlarını geliştirme fırsatına sahip olacak.

Yaz ve sonbahar dönemleri herhangi bir komplikasyon veya şok getirmeyecektir. Burcun yönetici gezegeni olan Merkür, yavaş yavaş nötr bir şekilde hareket edecek ve bu geçişler İkizler’in ruh hali değişimlerini ve eylemlerini o kadar güçlü bir şekilde etkilemeyecektir.

Çalışma alanında sakladığınız tüm hisler, Dolunay İkizler burcuna girmeden önce Aralık ayının son günlerinde ortaya çıkacaktır. Dolayısıyla, 2021’de kariyerinizi etkileyen söylemediğiniz şeyler varsa, masanızı temizlemenin ve 2022’ye sorumluluklarınızı tamamlayarak başlamanın zamanı geldi. 2021’de işinizi ve mali durumunuzu kontrol altında tutmanın tek yolu budur.

YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

DMCA.com Protection Status