Rüyada İğne Görmek Ne Demek? Tabiri Nedir?

Rüyada iğne görmek, bekar kişiler için yakın bir zaman içerisinde nikah masasına oturacağına delalettir. Kişinin maddi yönden zorluk çekiyorsa maddi durumunun düzeleceğini gösterir.

Hayatındaki zorlukların yavaş yavaş biteceğini ve hayatı istediği yönde düzeleceğini gösterir. İşlerinizin kontrolünüzden çıkarak farklı bir yönde gelişeceğini gösterir.

Rüyada Dikiş Dikmek

İyi geçinen bir çifte delalet edebilir. Kişinin işleri bozulabilir ve maddi zorluklar çekebileceği bir dönemin içerisine girebilir. Genellikle bozulmaya yüz tutmuş işlerinizin düzeleceğine ve çektiğiniz sıkıntıların yavaş yavaş biteceğine delalettir. İğnenin kırılması ise, sıkıntı içerisine düşeceğinizin ve işlerinizin bozulacağının göstergesidir.

Rüyada İğne İplik Görmek

Hasta birisinin görmesi, kısa bir süre içerisinde eski sağlığına kavuşacağına ve kesin olarak hastalığından kurtulacağına delalettir. Elbiselerini diktiğini gören bir kişi; insanlara nasihat ve öğütler verir. Bozulan işlerini onarmaya çalışır. Sağlam elbiseler diktiğini gören kişinin, yolunda gitmeyen tüm işleri yoluna girecek ve tüm sıkıntı ve kötülüklerinden kurtulacak demektir.

Genel olarak kötü giden işlerin düzeleceğine ve hastaların iyileşeceğine ve fakirlerin maddi durumunun düzeleceğine delalettir. Kişinin evliliği güzel yürüyecek ve mutlu bir yuvası olacaktır. Evli olanlar için ise tez zamanda bir evlat sahibi olmaya delalettir.

Seni ruhen çok yoracak olan bu dönemde hayatın acımasız yönünü fazlasıyla göreceksin, ailene yakın olmanda fayda var. Erkek arkadaşını başka bir bayanla görmen an meselesi. Bu durum bütün hayallerinin yıkılmasa neden olacak. Erkek arkadaşın bu durumu inkar edip kendini aklamaya çalışacak olsa da sen duygularına yenilmeyip mantığın doğrultusunda onu affetmemeyi başaracaksın.

Rüyada iğne görmek ne demek?” anlamını öğrenen değerli okuyucularımız, rüyalarında gördükleri diğer sembollere de sitemizden bakabilirler. Aşağıda yer alan yorum bölümünden rüyalarınızı bizlerle paylaşabilirsiniz.

YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

DMCA.com Protection Status