Rüyada Hortum Görmek Ne Demek? Tabiri Nedir?

Rüyada hortum görmek, rüya sahibinin hayatının tamamen değişmesine delalet eder.

Kişinin hiç ummadığı olaylar ile karşı karşıya geleceği ile yorumlanır. Hortum gören kişi ya çok şanslı döneme giriyor ya da rüyanın gidişatına göre şanssızlık dolu döneme de giriyor denile bilinir.

Rüya sahibinin değişikliklere hazır olması gerektiğine işarettir. Kimi zaman olumlu kimi zaman da olumsuz haberlere delalettir. Hortumun şiddetine göre rüya sahibinin rüyası şekillenir. Kişi ailesi ile büyük bir işe kalkışacağına işarettir. Manevi ihtiyaçlardan çok manevi ihtiyaçların giderileceği ile yorumlanır.

Ayrıca kişinin girişeceği işte hemen ilerleyeceği ve hızla yükseleceğine işarettir. İlk görüşte aşka delalet eder. Hiç umulmayan bir kişiye aşık olmak ile yorumlanır. Kişinin ani kararlar ile ev, iş değişikliği yapacağına işarettir. Toplum içerisinde iyi bir konuma sahip olunacağına delalet eder.

Rüyada su hortum görmek, değişikliğin temeli ile yorumlanır. Hortum, hızlı ve etkilidir o yüzden kökten değişimler anlamına gelir. Korkuya ve korunma ihtiyacına delalet eder. Kişinin yavaş yavaş feraha ereceğinin göstergesidir. Ayrıca temkinli adımlarla ilerlemek gerektiğine işarettir. İnsanlık için önemli bir değişimin kimi zamanda deprem, sel gibi doğal afetlerin habercisidir.

Rüya sahibinin karmakarışık olan işlerinin yoluna gireceğine işarettir. Kişinin alacağı haber ile apar topar uzun bir yola çıkacağı ile de yorumlanır. Kulaktan kulağa yayılacak dedikoduya delalet eder. Yakınındaki bir kişi ile bir konuda ortaklığı söz konusu olabilir. Rüya sahibinin hayatındaki yeni yaşamlara yeni olaylara ve değişikliklere hazır olması gerektiğine işarettir.

Rüyada hortum görmek ne demek?” anlamını öğrenen değerli okuyucularımız, rüyalarında gördükleri diğer sembollere de sitemizden bakabilirler. Aşağıda yer alan yorum bölümünden rüyalarınızı bizlerle paylaşabilirsiniz.

YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

DMCA.com Protection Status