Rüyada Hisar Görmek Ne Demek? Tabiri Nedir?

Rüyada hisar görmek, sağlam imana ve hayırlı işlere yorulur. Girdiğini gören kimse ona düşmanca tavırlar sergileyen birinden kurtulacak demektir. Bu kişi dost gibi görünen biri ya da akraba olabilir.

Girdiğinin görülmesi kişinin kuvvetleneceği, güç kazanacağına yorulur. Hasta kişinin görmesi sağlığında düzelmeler olacağına yorumlanır. Fakir, savunmasız birinin görmesi yardım göreceğini, maddi anlamda olumlu gelişmeler yaşayacağını gösterir. Bu kişiye geçimini sağlayacak bir iş fırsatı doğabilir. İçinde ziyafet sofrası görmüşseniz bu durum hayırlı gelişmeler yaşanacağına yorulur.

Sofrada görülen tabakların boş olması zarara uğrayacağınızı söyler. Rüyada kendinizi değil de bir başkasını görmüşseniz o kişiye müjdeli haberler var demektir. Bir devlet görevlisinin kendini görmesi itibarlı biri olduğunu, çevresinde saygı duyulan bir insan olduğunu gösterir.

Rüyada Rumeli Hisarını Görmek

Güvende olunan bir yeri temsil eder. İçindeyseniz artık korkmanıza gerek yok kimse size zarar veremeyecektir. Dışarı çıktığını gören kimse tehlikelere açık hale gelmiştir. Dışarı attıklarını gördüyseniz size zarar vermek isteyen kötü niyetli insanlar var demektir. Bu aralar size muhalefet olan kişilere yenik duruma düşebilirsiniz. Yıkık görmeniz çok güvendiğiniz biri tarafından ihanete uğradığınızı söyler, bu durumdan kaynaklı içiniz virane gibi hal almış durumda.

Rüyada Anadolu Hisarını Görmek

Rızkın bollaşmasına ve sevap işlediğinize yorulur. Kişinin tarihe merakı vardır ve kültür gezileri yapmayı arzu ediyordur. Bir ev hanımının kendini orada görmesi kocasının ondan razı olduğunu ve kocasının gönlünde taht kurduğunu gösterir. Bekar kişinin görmesi çok sağlam temelleri olan bir evlilik yapacağını gösterir.

Rüyada hisar görmek ne demek?” anlamını öğrenen değerli okuyucularımız, rüyalarında gördükleri diğer sembollere de sitemizden bakabilirler. Aşağıda yer alan yorum bölümünden rüyalarınızı bizlerle paylaşabilirsiniz.

YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

DMCA.com Protection Status