Rüyada Hilal Görmek Ne Demek? Tabiri Nedir?

Rüyada hilal görmek, hac ile Allah yolunda yapılacaklarla yorumlanır. Sadaka verilmesi gerektiğini işaret eder.

Kişinin borcu varsa ödemesini, alacağı varsa da alması gerektiğini gösterir. Başarıya ulaşması için daha çok çabalaması gerektiğine işaret eder. Kimi zaman ise boşa uğraş verildiğini gösterir. Kişinin zaman zaman elindekiler ile yetinmediğini belirtir. Rüya sahibinin Allah huzuruna çıkıp şükretmesine işaret eder.

Rüyada Ay Görmek

Zor şartlarda çalışmanın biteceğine dair işarettir. Kişiyi bekleyen bir büyüğünün olduğu ile yorumlanır. Kişinin vefa borcu olduğunu gösterir. Zafer kazanacağına işarettir. Kişinin bir teklif alacağına delalettir. Ayrıca kişinin kayıp bir eşyasını bulacağına işarettir. Zor günlerin ardından alınan soluğa yorumlanır. Rüya sahibinin kazanacağı parayı hayırlı işlerde kullanacağına işarettir.

Rüyada Ay Doğuşunu Görmek

Vakti ve zamanında görülmüş ise iyiye yorumlanır. Fakat vakitsiz görülen ay pek iyi değildir. Ayın başka yerde doğması, küslüğe, dargınlığa işarettir. Ayın sadece kendisinin gördüğünü görmesi çok güzel bir haber alacağının göstergesidir.

Rüya sahibinin dua etmesi gerektiğine dair işaret verir. Kişi doğru yoldan şaşmaz ise parlayacağını delalet eder. Kibirden, düşmanlıktan, kıskançlıktan uzak durulması gerektiğini gösterir. Dedikodulardan uzak kalmasına işaret eder. Helal mala, mülke delalet eder. Haneye doğan güneş gibidir. Aydınlık günlerin habercisidir.

Kişinin korktuğunun başına gelmesidir. Doğan hilalin bir anda yok olması, kaza ile yorumlanır. Bayrağın üzerinde hilal ise bir iş kurmaya ve bu işte maddi manevi şekilde başarı yakalayacağına işarettir. Rüya sahibinin devlet kapısında bir iş ile uğraşacağı ile de yorumlanabilir.

Rüyada hilal görmek ne demek?” anlamını öğrenen değerli okuyucularımız, rüyalarında gördükleri diğer sembollere de sitemizden bakabilirler. Aşağıda yer alan yorum bölümünden rüyalarınızı bizlerle paylaşabilirsiniz.

YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

DMCA.com Protection Status