Rüyada Heykel Görmek Ne Demek? Tabiri Nedir?

Rüyada heykel görmek, yeni bir işe gireceğinizi söyler. Bu işinizde daha az kazanç sağlayacaksınız ancak eski işinize oranla daha mutlu bir çalışma ortamınız olacak.

Yeni gireceğiniz bu iş farklı bir ülkede dahi olabilir. Hayırlı iş ya da kısmettir. Rüyayı gören bekar bir insansa ona talipler artacak demektir. Sevgilisi olan bir insan rüyayı görmüşse sürpriz bir evlenme teklifi beklemeye başlayabilir. Gören kişinin düşman sahibi biri olduğunu ancak düşmanlarına karşı zafer kazanacağına yorulur. Eğer dini bir mekanda ise içi boş hurafeleriniz olduğunu gösterir. Hemen bu fikirlerinizden kurtulup sağlam birikimler elde etmelisiniz.

Rüyada Heykeltıraş Görmek

Kişinin kendi nefsi ile mücadelede olduğu söylenir. Çirkin görünüşlü korkunç bir şey ise kişinin saçma sapan fikirlerle beynini fazla meşgul ettiği düşünülür. Ayrıca kişinin içten içe korktuğu bir takım düşüncelere sahip olduğu düşünülür. Bir devlet büyüğüne aitse kişinin milli değerlerinin çok güçlü olduğu düşünülür.

Önünde ibadet edildiği görülmüşse kişinin manevi yönünün eksikliklerle dolu olduğunu gösterir. Bu kişi hala eski devirlerdeki karanlık düşüncelerle boğuşuyor demektir. Değer verilmek istenen bir kişiye duyulan özlemi simgeler.

Rüyada Heykel Dikmek

Kişinin hayatında çok fazla değer verdiği, ilahlaştırdığı birinin varlığını simgeler. Siz bu kişiye farklı anlamlar yüklemiş bulunuyorsunuz. Onu tamamen hayatınızın merkezine oturtmuş ve onun yönlendirmelerine göre hayatınızı devam ettiriyorsunuz. Parçalanmış ise değer verdiğiniz bazı unsurlar yıkılıyor demektir. Aynı zamanda bazı sabit fikirlerinizden de kurtulmak üzeresiniz.

Rüyada heykel görmek ne demek?” anlamını öğrenen değerli okuyucularımız, rüyalarında gördükleri diğer sembollere de sitemizden bakabilirler. Aşağıda yer alan yorum bölümünden rüyalarınızı bizlerle paylaşabilirsiniz.

YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

DMCA.com Protection Status