Rüyada Hendek Görmek Ne Demek? Tabiri Nedir?

Rüyada hendek görmek, yolunuzun üzerinde bulunan önemli engele işaret eder. Kazıp içine saklandığınızı görmek, kendinize ve ailenize karşı çok korumacı olduğunuzu gösterir. Ama genellikle bir engeli temsil eder.

Hayatta istediğiniz hedeflere ulaşmanız için bu engellerden kurtulmanız gerekiyor. Bu engel bir kişi de olabilir bir proje de olabilir. Bu sizi amaçlarınızdan geri bırakan bir çeşit sorun teşkil eder. Üzerinden atlayamadığınızı gördüyseniz bir sorunla baş edemiyorsunuz demektir. Üzerinden atlarken düştüğünüzü görmeniz, sorunlarınızdan kurtulmak için birinin yardımına ihtiyaç duyduğunuzu gösterir.

Sorunsuz bir şekilde aştığınızı görmüşseniz kendi problemlerinizi kolayca aşabilen bir insansınız demektir. Her işinizi kendiniz yapıyor kimseden yardım almıyorsunuz. Kazan kimse kendi güvende hissetmek için bir yer arıyordur.

Rüyada Hendek Kazmak

Mala işarettir. Bekar bir insanın görmesi tanışacağı kişiden fayda sağlamayacağınız anlamına gelir. Bu kişi size dost gibi görünen aslında art niyetli bir kişi olacaktır. Kazdığını gören kimse farkında olmadan kendine zarar veriyordur. Ya da bu kişi kendini cezalandırıyordur. İçinde kendini gören kişi büyük bir çıkmaza düşecektir. Karşıya geçmede tereddütte kaldıysanız kendinize olan güveninizi yitirdiniz demektir. Bir konuda kendinize olan güveniniz sarsıldı ve işlerin içinden çıkamıyorsunuz.

Rüyada Hendeğe Düşmek

Çoğunlukla engeli simgelese de bazen de içine sığınabileceğiniz bir yeri simgeler. Öğrencinin görmesi veremediği dersleri olduğunu söyler. Dini yönden anlamı ise size tuzaklar kurularak eksiklikler yaptığınız mesajı verilir. Zekatınızda eksiklik yaptığınız, malınızı gereksiz yere harcadığınız anlamına gelir. Rüyada hızlı bir şekilde koşarken içine düştüğünü görmeniz, yolunda giden işlerinizde aksamalar olacağını gösterir.

Rüyada hendek görmek ne demek?” anlamını öğrenen değerli okuyucularımız, rüyalarında gördükleri diğer sembollere de sitemizden bakabilirler. Aşağıda yer alan yorum bölümünden rüyalarınızı bizlerle paylaşabilirsiniz.

YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

DMCA.com Protection Status