Rüyada Havuz Görmek Ne Demek? Tabiri Nedir?

Rüyada havuz görmek, bolluk ve bereketi çağrıştırır. Su içtiğini gören kimse dert ve kederinden kurtulacak demektir.

Bu kişi artık huzurun kaynağına ulaşmış demektir. Bir kişinin evinde görmesi, evinde mutluluğun olduğuna ve evinden ilim irfan sahibi birinin yetişeceğine yorulur. Bol rızk ve hayırlı bir eş demektir. Berrak ise parlak bir geleceğiniz olacak demektir. Suyunun pis olması çözdüğünüzü sandığınız olayların tekrar önünüze geleceğini gösterir. Şu aralar hayal kırıkları yaşayabilirsiniz.

Boğulduğunu gören kişiye sıkıntı var demektir. Girdiğinizi görmeniz itibarlı bir kadın ile tanışacağınızı gösterir. Bu kadın size çok hayırlı bir dünya açacaktır.

Rüyada Havuza Girmek

Suyu kurumuş ise bu kötüye yorumlanır. Hayatınızdaki bolluk ve bereket artık kaçtı demektir. Başka bir yoruma göre suyu temiz ise helal kazanç, mal ve mülk sahibi bir kadına, eğer suyu kirli ise haram yolla para kazanan bir kadını simgeler. Size hayrı dokunacak insan olarak yorumlanır.

Suyuyla abdest aldığını gören kişinin gam ve kederi dağılır. Kirli suyuyla abdest aldığını gören kişinin batıl inançları vardır ya da bu kişi bir günah işlemiştir. Bu rüya da kendisine bir mesajdır.

Rüyada Havuza Atlamak

Rızkın artacağına işarettir. Çünkü su bolluk ve bereket kaynağıdır. Temiz su taşması büyük bir nimetten birçok insanın faydalanacağını haber verir. Havuzun suyunun bitmesi bolluğun sonuna, zenginliğin son bulacağına yorulur. Hamile kadının görmesi su gibi duru bir bebeğinin olacağını işaret eder. Bu insan evladından çok fayda görecektir.

Rüyada havuz görmek ne demek?” anlamını öğrenen değerli okuyucularımız, rüyalarında gördükleri diğer sembollere de sitemizden bakabilirler. Aşağıda yer alan yorum bölümünden rüyalarınızı bizlerle paylaşabilirsiniz.

YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

DMCA.com Protection Status